Požičovňa stavebných strojov je už aj v Trenčíne

Požičovňa stavebných strojov Zeppelin SK otvorila svoje brány v ďalšom krajskom meste. Prečítajte si, čo vám pobočka v Trenčíne ponúkne a v akých prípadoch vám jej služby prídu vhod.

Požičajte si stavebné stroje na 6 pobočkách

Firma Zeppelin SK je oficiálnym distribútorom a predajcom stavebných a iných strojov CAT na Slovensku. Okrem samotného predaja nových strojov ponúka aj doplnkové služby ako servis, financovanie, ale tiež požičovňu stavebných strojov.

Čo sa týka požičovne, nedávno pribudla jej šiesta pobočka. Po dvoch v Bratislave, jednej v Žiline, Košiciach a Banskej Bystrice sa tak dočkali aj obyvatelia a firmy v Trenčíne a širokom okolí. Zeppelin SK tak pokračuje snahe byť vám bližšie, keďže svojimi požičovňami rovnomerne pokrýva už takmer celé územie Slovenska.

Minibager, bager, elektrocentrála a mnoho ďalšieho

Označenie požičovňa stavebných strojov je možno trochu mätúce. Zeppelin SK síce ponúka množstvo druhov strojov ako minibager, bager (rýpadlo), rýpadlo nakladač, dozér, valec či dumper. Okrem toho v ich ponuke nechýbajú ani pomocníci ako pracovná plošina, vysokozdvižný vozík, nakladač, ale napr. ani elektrocentrála, tlakový čistič a hutniaca či záhradná technika.

Požičovňa stavebných strojov je už aj v Trenčíne

Samozrejmosťou sú aj desiatky druhov príslušenstva. To z požičaných strojov spraví univerzálnych pomocníkov, s ktorými môžete nielen realizovať výkopové práce, ale tiež napr. frézovať skaly, asfalt, premiestňovať a nakladať sypké alebo pevné materiály či realizovať búracie práce.

Požičovňa stavebných strojov vo vašom počítači

V rámci výpožičky stroja sú pre vás samozrejmosťou aj ďalšie služby. Zeppelin SK vám stroj privezie na dohodnuté miesto v dohodnutom čase, predvedie ho v akcii a zaškolí obsluhu. Stavebné stroje sú v plne prevádzkyschopnom stave a okamžite pripravené pracovať. Pri výpožičke na dlhšie obdobie nemusíte nič riešiť, samozrejmosťou sú totiž aj pravidelné odborné prehliadky aj servis stroja. Samozrejme, pri vami nezavinených poruchách sú opravy bezplatné.

Požadovaný stroj si môžete nechať predviesť v akcii aj priamo na pobočke. Ak nemáte čas prísť osobne, požičovňa stavebných strojov „príde za vami“, môžete si totiž dohodnúť online obhliadku. Špecialista z požičovne vám stroj vopred pripraví a predvedie v činnosti na diaľku cez internet, pričom zodpovie všetky vaše prípadné otázky. To všetko z pohodlia vášho kancelárskeho kresla alebo obývačky.

Tip pre vás:
Stroj musí pri zapožičaní obsluhovať kvalifikovaný strojník so strojníckym preukazom. Ak takého nemáte k dispozícii, môžete si ho prenajať spolu so strojom.

Komerčný článok