Čím a ako romanticky prekvapiť partnerku

Dochádza vám inšpirácia na romantické dôkazy lásky pre vašu partnerku? Alebo nie ste najväčší romantik a neviete, čo by sa jej páčilo? Máme pre vás niekoľko tipov na to, ako svoju partnerku ohúriť a dokázať jej, že ju máte naozaj veľmi rád. Nepotrebujete na to obrovský obnos peňazí ani množstvo ľudí na to, aby ste to dokázali pripraviť. Koniec koncov, vaša partnerka sa poteší aj tým najmenším romantickým činom.

Čím a ako romanticky prekvapiť partnerku (Foto: unsplash.com)

Kvety, kvety a ešte raz, kvety

Toto je vec, ktorá ženu nikdy neomrzí a dá sa darovať na stovky spôsobov. Viete jej ich dať na výročie, narodeniny aj pri iných príležitostiach. Zároveň je skvelé, keď poznáte jej obľúbené kvety. Myslím, že ružami ale nikdy nič nepokazíte, hlavne ak ešte nie ste spolu dlho a takéto detaily nepoznáte. Ešte romantickejšie gesto je, keď svojej partnerke necháte doručiť kvety do práce alebo domov. Pri objednaní kvetov online, nezabudnite využiť aj promo kód so zľavou.

Klasika v podobe ľúbostného listu

Počkajte! Nevadí, že nie ste práve Shakespeare. Netreba túto možnosť na romantické prekvapenie vašej partnerky hneď zahadzovať. Stačí, keď do listu napíšete pocity, ktoré neviete vyjadriť priamo do očí. Ešte romantickejšie je, ak jej tento list necháte ako prekvapenie pod vankúšom alebo jej ho pošlete poštou. Veď pred stovkami rokov nebolo nič romantickejšie, keď si dvaja milenci písali ľúbostné listy.

Spoločný zážitok

Modernejším prejavom lásky a prekvapením je nejaký spoločný zážitok. Akýkoľvek. Môže to byť niečo, čo máte radi spoločne – degustačné menu, let balónom, adrenalínová jazda autom či návšteva historickej knižnice. Ak presne neviete, čo by vašu partnerku potešilo, tak môžete vyskúšať viac „mainstreamové“ zážitky – spoločný víkend na horách, dovolenka v exotike, výlet na pekné miesto alebo nákupy v peknom meste. K zážitkovým darčekom patria aj poukazy na rôzne kurzy či výlety. Dobrým tipom môže byť wellness pobyt pre dvoch s masážou.

Romantická večera

Posledným našim tipom na prekvapenie partnerky je spoločná večera. Tu sa fantázií medze nekladú a môžete vymyslieť akékoľvek vylepšenia. Budget friendly riešenie je večera doma, pri sviečkach, s tým, že navaríte jej obľúbené jedlo. Podľa prieskumov dokonca ženám pripadá sexy, keď vie muž uvariť. Ak ju chcete ohúriť a dovoľuje vám to rozpočet, naplánujte romantickú večeru v jej obľúbenej reštaurácií. Pridať môžete sviečky, objednať aj romantickú hudbu a zakončiť večer v objednanej hotelovej izbe. Veď čo je romantickejšie?