Ako zbaliť ženu? 15x TAJNÉ TIPY, vďaka ktorým DOSTANETE (takmer) každú!

Čo robiť vtedy, keď stres celkom paralyzuje telo a takmer vám nedovolí otvoriť ústa? Táto hanblivosť láske veľmi nepomôže a preto s ňou treba niečo robiť. V tomto článku sa dočítate, ako na to. Pripravili sme naše rokmi overené rady, ako dostanete (takmer) každú ženu! Nechýbajú ani rady odborníkov na vzťahy.

Začnite od seba! Mať dokonalú postavu nie je jednoduché, ak však na tom budete pracovať, urobíte len dobre. Čo môžete zmeniť hneď je vaše oblečenie, vyjadrovanie alebo účes. Vyžadujeme od žien krásu, dokonalosť, príťažlivosť. Čo tak najprv začať od seba? Veď ani žena nechce chlapa, čo vyzerá, že sa nevie postarať ani len o seba.

Ako zbaliť ženu
Zistite, ako zaujať a zbaliť (takmer) každú ženu

Rady od odborníkov na vzťahy

Opýtali sme sa kvalifikovanejších, aby poradili, čo robiť alebo nerobiť a aké sú ich rady, vďaka ktorým dostanete (takmer) každú! Zaujímalo nás, ako zbaliť ženu, ako zaujať a čomu sa rozhodne treba vyhnúť.

Snažte sa byť asertívny

Povedať to a skutočne sa tým riadiť, je rozdiel, vieme. Ale skúste to. Hanblivosť vás so žiadnou ženou nezoznámi, asertivita áno. Preto jej otvorte dvere aby mohla vstúpiť do vášho života. Snažte sa na nej popracovať a pokiaľ je váš problém z vášho pohľadu neprelomiteľný, nebojte sa požiadať o pomoc odborníka.

Nemýľte si asertívnu komunikáciu s agresívnou, ktorá je neprimerane priama, ladená negatívne či odmietavo. Tá asertívna je o počúvaní, vyjadrovaní svojich názorov, o efektivite danej komunikácie. Práve tento zdravý prístup v reči vám pomôže otvoriť dvere smerom k ženám.

Čo si treba pamätať: Hanblivosť vás so žiadnou ženou nezoznámi, asertivita áno.

Pozerajte do očí

Začať treba očným kontaktom. Charakteristické u hanblivých je to, že ihneď sklopia zrak a tým pokazia prvý dojem. Dajte si záležať, aby ste vyslali správny signál a oči majte upriamené na ňu. Ženy majú pozornosť rady a pokiaľ chcete prejaviť záujem, bez očného kontaktu to nepôjde. Skúste si to trénovať doma a počas komunikácie s ňou si to v hlave opakujte a držte sa toho, aby ste pohľadom neuhli.

Ako zbaliť dievča
Na očnom kontakte si dajte záležať

Bojujete tým jednak proti svojmu vyššie spomínanému pocitu menejcennosti a jednak jej ukazujete svoje sebavedomie. Pridajte pokojný hlas, potlačte prejavy nervozity a snažte sa pôsobiť uvoľnene. Tak nejako by to malo vyzerať, aby to na váš objav zabralo.

Čo si treba pamätať: Ženy majú pozornosť rady, bez očného kontaktu to nepôjde.

NEbuďte samým sebou

Zdá sa vám to zvláštne? Možno aj je, ale aj tak nezostaňte samým sebou. V prípade, že bojujete s hanblivosťou, zrejme ste bez partnerky a tým pádom je jasné, že byť sám sebou sa doteraz nevyplácalo. Preto urobte zmenu, zapracujte na tom, aby ste pôsobili inak ako doteraz – hoci vás to bude stáť veľa síl a zrejme aj pretvarovania sa.

Je to ale tréning na to, aby ste sa z muža so sklopenými očami zmenili na takého, čo sa netrasie pri pomyslení, že má osloviť kočku pri bare. Nájdite v sebe stratené sebavedomie, popracujte na ňom a uvidíte, že toto málo stačí, aby vám to s opačným pohlavím išlo ľahšie. Pomôže vám to zistiť, ako zbaliť dievča, pochopiť ich a porozumieť.

Čo si treba pamätať: Nájdite v sebe stratené sebavedomie a popracujte na ňom.

Ako byť pre ženy príťažlivejším

Naše rady pre vás, ktoré vás môžu pomôcť byť pre ženy príťažlivejším. Ako zbaliť ženu je aj o tom, ako vyzeráte. Budete vďaka nim príťažlivejším, zároveň si zvýšite sebavedomie.

  • Prehodnoťte svoj šatník. Zvážte napríklad košele, jednoduché strihy nohavíc a ich prevedení. Farieb, vzorov a strihov je množstvo, určite aj vo vašom obľúbenom eshope s pánskou módou. Šatník na úrovni je základ, dojem z vás bude o to lepší.
  • Zájdite si do kaderníka, ideálne rovno k barberovi pre nový účes. Nebojte sa objaviť nový štýl, prípadne si nechajte poradiť.
  • Cvičiť a udržiavať sa fit by ste mali za každých okolností. Ak cvičenie neprináša úžitok, nebojte sa pomôcť si tabletkami na chudnutie pre efektívnejšie spaľovanie kalórii.
  • Neobjednávajte si kolu, limonádu alebo iné podobné nápoje. V bare sa hodí pohárik alkoholu, pri stretnutí cez deň káva. Môže byť dobrou témou na rozhovor, ak poznáte jednotlivé kávy a fakty o jej správnej príprave.
  • Zadovážte si slnečné okuliare, dnes sú okrem iného vhodným a vítaným módnym doplnkom. Samozrejme, noste ich len keď si to vyžaduje aktuálne počasie.
  • Vyberte si hodinky, ktoré vás podčiarknu. Dnes sú zároveň praktickým pomocníkom a módnym doplnkom. Mali by ste ich mať či obľubujete eleganciu alebo ležérnosť. Trend je jasný, v kurze sú smart hodinky.

Pamätajte si, že hanblivosť vás so žiadnou ženou nezoznámi, asertivita áno. Ženy majú pozornosť rady, bez očného kontaktu to nepôjde. Nájdite v sebe stratené sebavedomie a popracujte na ňom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *