Chcete požiadať svoju partnerku o ruku? Poradíme vám, ako na to

Plánovanie žiadosti o ruku je pre veľké množstvo mužov stresujúce. Nevedia nájsť ten správny spôsob a majú obavy z toho, že ten najdôležitejší okamih, kedy sa oficiálne začne spoločná cesta oboch partnerov, môžu pokaziť.

Chcete požiadať svoju partnerku o ruku? Poradíme vám, ako na to
Chcete požiadať svoju partnerku o ruku? Poradíme vám, ako na to (Foto: unsplash.com)

Ak chcete požiadať svoju partnerku o ruku, poradíme vám, ako na to.

Máte už zásnubný prsteň?

Ako prvú vec, čo by ste mali riešiť, je zásnubný prsteň. Viaceré online klenotníctva, ale aj kamenné predajne klenotníctiev predávajú moderné zásnubné prstene, z ktorých si budete môcť vybrať ten, ktorý sa bude hodiť vašej vyvolenej. Do klenotníctva ale musíte ísť jedine so správnou veľkosťou zásnubného prsteňa. Možno viete veľkosť od samotnej partnerky, ale ak nie, môžete si ju zistiť tak, že si necháte zmerať veľkosť prsteňa, ktorý partnerka nosieva.

Úpravy veľkosti sú možné, ale je to zásah do prsteňa a zmena veľkosti bude viditeľná.

Vyberte ideálnu príležitosť

Vianoce a narodeniny, či meniny partnerky nie sú ideálnou príležitosťou na zásnuby. Vyberte vhodnejšiu príležitosť, napríklad večeru po návšteve divadla, výlet, či na prechádzke na obľúbenom mieste. Tieto príležitosti sú omnoho vhodnejšie ako Vianoce, či narodeniny partnerky.

Všetko si vopred naplánujte a nezabúdajte si okrem krabičky, v ktorej bude zásnubný prsteň, aj peknú kyticu, ideálne kyticu červených ruží.

Ak už budete mať zásnubný prsteň a budete mať aj vybratú vhodnú príležitosť, skúste si premyslieť, čo poviete pri žiadosti svojej partnerke. Nemusíte si nič písať, len si premyslite asi čo by ste jej chceli povedať. Dôležité je predovšetkým vyznanie lásky, ale to sa nemusíte učiť, nakoľko vyznanie lásky by malo byť od srdca.

Zásnuby sú životným okamihom a konajú sa (prevažne) len raz. Nestresujte ale a užívajte si tento okamih. Ideálne, ak budete mať na zásnuby aj nejakú spomienku. Potajme vás môže niekto nakamerovať, či odfotografovať.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *