Aké pánske oblečenie by ste si mali dokúpiť do jesenného šatníka?

Aj keď mnoho z vás sa s tým možno nevie zmieriť, leto je už za nami. Prichádza chladnejšie ročné obdobie, ktoré je charakteristické rannými hmlami, daždivým počasím a podstatne nižšími teplotami.

Aké pánske oblečenie by ste si mali dokúpiť do jesenného šatníka?
Aké pánske oblečenie by ste si mali dokúpiť do jesenného šatníka? (Foto: unsplash.com)

Ak už pomaly pripravujete svoj jesenný šatník, aké pánske oblečenie by ste si mali dokúpiť do jesenného šatníka?

Pánske mikiny

V letných mesiacoch boli väčšinou uložené v šatníku. Na jeseň ich ale pomaly začnete vyťahovať. Ak v šatníku nemáte nejaké súce pánske mikiny, odporúčame vám doplniť si do jesenného šatníka nové pánske mikiny. Pekné pánske mikiny môžete kombinovať s džínsami, nohavicami, ale aj s pánskymi teplákmi. Odporúčame vám uprednostniť tmavšie pánske mikiny so zapínaním na zips a s kapucňou. Nepohrdnite ani teplými pánskymi mikinami s nápismi s prevliekaním cez hlavu.

Na začiatku jesene budú mikiny slúžiť ako vrchná vrstva. Neskôr, s pribúdajúcim dátumom, si ich budete obliekať pod prechodné a neskôr aj pod zimné bundy.

Pánske tepláky z počesanej teplákoviny sú maximálne pohodlné a nositeľné niekoľko rokov.

Pánske tričká s dlhými rukávmi

Pánske tričká s krátkymi rukávmi budete čoraz menej nosiť. Ak si chcete ale dokúpiť kvalitné oblečenie do pánskeho šatníka, odporúčame vám dokúpiť pánske tričká s dlhými rukávmi. Odporúčame predovšetkým jednofarebné pánske tričká, poprípade športové pánske tričká, ktoré budete môcť nosiť pod pánskymi vestami, či pod prechodné bundy.

Na jeseň sa vám najviac zapáči kombinácia pánskych tričiek s dlhými rukávmi, pánskych teplákov a pánskych športových tenisiek.

Pánske tepláky

V jesennom šatníku oceníte aj pohodlné pánske tepláky, hrubé pánske tepláky. Môžete ich kombinovať s pohodlnými teniskami, pánskymi mikinami a pánskymi topmi.

Odporúčame tmavomodré, hnedé, sivé, ale aj čierne pánske tepláky. Pánske tepláky by ale mali byť dostatočnej hrúbky.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *