Obľúbené pánske kombinácie outfitov a doplnkov

Nielen ženy, ale aj muži sa snažia dbať o svoj vzhľad. Muži si vyberajú pekné oblečenie a kombinujú ho tak, aby sa v ňom cítili dobre, ale zároveň, aby zaujali nežnejšie pohlavie.

Obľúbené pánske kombinácie outfitov a doplnkov
Obľúbené pánske kombinácie outfitov a doplnkov (Foto: unsplash.com)

Aké pánske kombinácie outfitov a doplnkov muži obľubujú?

Kožené pánske bundy, tričko v slim fit strihu, džínsy a kožené náramky

Kožené pánske bundy sú tak trochu rebelské, no väčšina žien na mužoch miluje práve tento typ odevu. Kožené bundy pristanú mužom rôznych vekových kategórií, no najkrajšie vyniknú na mužoch okolo štyridsiatky.

K týmto bundám odporúčame kombinovať tričká v slim fit strihu (dlhé a krátke). Ako spodný diel odporúčame klasické modré džínsy. Čo sa týka doplnkov, odporúčame kožené náramky z prírodnej kože. Môžete si vyberať aj kožené náramky zdobené štvorcovými cvokmi.

Táto kombinácia je sexy a zaručene priláka pohľady nezadaných žien.

Pánske sako, chinos nohavice, pánske poltopánky a vreckové hodinky

Ak preferujete elegantnejší štýl, odporúčame vám túto obľúbenú kombináciu outfitu a doplnku.

Elegantné pánske sako sa perfektne hodí k pásikavým, či jednofarebným chinos nohaviciam. Ako obuv uprednostňujte kožené pánske poltopánky. Namiesto klasických pánskych náramkových hodiniek odporúčame dávať otváracie vreckové hodinky.

Takýto elegantný outfit môžete nosiť na spoločenské udalosti, do kancelárie, či na obchodné stretnutia. Takýmto outfitom zaujmete aj na rande.

Pánske tepláky, bomber bunda, top s krátkym rukávom, šiltovka

Ak preferujete street štýl, odporúčame kombináciu pohodlných voľnejších pánskych teplákov, modernej bomber bundy, topu s krátkym rukávom a modernej šiltovky.
Je to pohodlný nositeľný outfit v prechodnom období, ale aj teraz na jeseň. Obúvať k nim môžete klasické pánske tenisky.

Zapáčil sa vám niektorý z týchto obľúbených pánskych kombinácií outfitov a doplnkov?

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *