Ako rozpoznať, či má žena milenca a čo robiť, ak je to pravda?

To, že niečo nie je v poriadku, niečo vo vašom vzťahu nefunguje alebo je možnosť, že má jedna strana milenca sa dá rozpoznať viacerými spôsobmi. Zmenu a nespokojnosť dávajú najavo muži aj ženy, no každý iným spôsobom. Ako teda rozpoznať, či má žena naozaj milenca? Aké sú tie najčastejšie znaky? A čo robiť, keď sa vám to potvrdí?

Ako rozpoznať, či má žena milenca a čo robiť, ak je to pravda? (Foto: pixabay.com)

Nevšímavosť a nedostatočný prejav náklonnosti

Keď ste boli na začiatku vzťahu, tak ste si venovali maximum pozornosti, no po čase sa to akosi zmenilo. Už za vami nechodí s každým problémom, so všetkým, čo ju trápi a v podstate sa vyhýba intímnejším rozhovorom. Náznakom toho, že si našla niekoho iného môže byť aj to, že už nemáte toľko spoločných aktivít a radšej chodí na prechádzku, cvičiť alebo na nákupy sama. Ak si už nedáte ani pusu, neobjímete sa alebo máte sex len zriedkavo, tak to môže byť náznakom toho, že nachádza potešenie u iného.

Tajomnosť

Prichytili ste vašu ženu pri klamstve? Alebo nevie vysvetliť kde bola posledné hodiny? Aj to sú dôvody na spôsobenie pochybností o vernosti vašej ženy. To, že je tajomná a je vidieť, že pred vami niečo skrýva môže mať viaceré dôvody, no nie je sa čoho báť, ak sa jej na rovinu spýtate, čo sa deje a ona vám to všetko vysvetlí. Problém nastáva vtedy, ak celú túto konverzáciu otočí proti vám a vašim chybám.

Stáva sa až príliš milou

V prípade, že sa žena ponúkne, aby vám pomohla s upratovaním garáže, pôjde nakúpiť alebo že vám navarí niečo, na čo máte chuť a zdá sa vám to podozrivé, tak naozaj nie je niečo v poriadku. Ide v podstate o to, že žena má zo seba zlý pocit, keďže vás vymenila za niekoho iného a preto vám to chce nejako vynahradiť. Často to robí takýmito menšími láskavosťami. Práve v tomto prípade je priestor na podozrenia a obavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *