Tričko s potlačou ako základ štýlového pánskeho looku

Tričko – prvá vec, po ktorej siahneme, keď sa ráno obliekame do práce či vyrážame večer s kamarátmi do mesta. Ako však premeniť obyčajné klasické tričká na výrazný prvok, ktorý si na Vás všimne naozaj každý?

Tričko s potlačou ako základ štýlového pánskeho looku
Tričko s potlačou ako základ štýlového pánskeho looku (zdroj: Still AB / Shutterstock.com)

Overená klasika, ktorá zachráni nejeden outfit

Azda v každom pánskom šatníku nájdeme tričká v naozajstnej prevahe. My, muži ich zvykneme nosiť takmer na všetky príležitostí – na každodenné nosenie do práce, na pivo s priateľmi, na večerné rande do mesta, na športovanie aj na prechádzku.

Pohodlné, praktické, ľahko kombinovateľné – presne také sú pánske tričká, ktoré máme všetci v obľube a pri otvorenej skrini sú dozaista prvým kusom oblečenia, po ktorom siahame. Dospeli ste však do štádia, keď vás už nebaví nosiť obyčajné, jednofarebné tričká? Vymeňte túto nestarnúcu klasiku za nové kúsky, v ktorých si vás všimne naozaj každá žena.

Siahnite po, v súčasnosti veľmi obľúbených a moderných, tričkách so zaujímavou potlačou alebo vtipnými nápismi.

Ako nosiť tričká s potlačou štýlovo?

Pánsky šatník by mal vyjadrovať sebavedomie, mužskosť a originálny štýl. Pánske tričkápotlačou sú tým pravým kusom oblečenia, ktorý dodá každému mužovi štýl a dokáže ním vyjadriť kúsok svojho ja. Ak ste si nenašli svoj must-have kúsok v širokom sortimente printových tričiek, siahnite po ešte kreatívnejšom nápade a vytvorte si pánske tričko s vlastnou potlačou. Môžete mať istotu, že sa na ulici nenájde nikto iný, kto by mal rovnaký kúsok a váš outfit tak bude skutočne originálny a jedinečný.

Tričká s potlačou či väčším nápisom sú natoľko výrazným kúskom, že vám postačí ich skombinovaťklasickými džínsami a teniskami. Ak si však vyberáte vtipné tričko či tričkonápisom, vždy si ešte pred kúpou overte, čo tento nápis v cudzom jazyku znamená, aby ste sa kvôli nemu nedostali do nepríjemnej situácie.

Printové tričko môžete nosiť aj pod formálnejšie sako, ak vám to pracovný dress code dovolí. Vo voľnom čase sú tričkápotlačou či nápismi skvelým prvkom pod štýlovú károvanú košeľu alebo pod riflovú bundu.

Rada na záver:

Ak si obliekate výrazné tričko s nápisom či potlačou, dbajte na to, aby na vás bolo dominantné a skombinujte ho s klasickými a jednoduchými strihmi a farbami.

Komerčný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *