4 miesta v Európe, ktoré môžete navštíviť s vašim vozidlom Opel

Premýšľate nad dovolenkou autom? Európa ponúka nekonečné možnosti a my vám prinášame 4 zaujímavé miesta na dovolenku, ktoré môžete navštíviť aj s vašim vozidlom Opel.

4 miesta, ktoré môžete navštíviť s vašim vozidlom Opel
(zdroj: unsplash.com)

Či už jazdíte na väčších vozidlách, ako sú Opel Grandland či Opel Crossland, alebo na menšom, akým je nový Opel Astra, aj dlhá jazda kamkoľvek bude komfortná a bezpečná.

1. Amalfi, Taliansko

Výnimkou nie je ani oblasť Amalfi, ktorá sa nachádza v Taliansku. Jazda po krásnom Amalfskom pobreží vám vyrazí dych. Poskytne vám jedinečný zážitok aj z pohodlia vášho vozidla. Útesy, azúrové more, malebné talianske dedinky, úžasné farby a skvelé jedlo. Jedinečná dovolenka v páre, ale aj pre rodinku.

2. Bavorské Alpy, Nemecko

Ak milujete viac hory, lesy a čistý horský vzduch, Bavorské Alpy vám otvárajú svoju náruč. Nachádzajú sa na juhu Nemecka a sú ideálnou voľbou pre automobilový výlet.

Nadchnú vás impozantné hory, čisté jazerá a milé bavorské dedinky s príjemnými ľuďmi, ktorí vás radi pohostia. Ak máte dosť jazdy na kolesách, vyberte sa na túru na známe miesta, ako napríklad Garmisch-Partenkirchen, Berchtesgaden alebo Königssee.

3. Barcelona, Španielsko

Barcelona v Španielsku je dynamickým mestom plným umeleckých skvostov, architektonických zázrakov a živej kultúry. Nádherný bulvár La Rambla, Sagrada Família, slnečné pláže, perfektné jedlo a futbal na každom kroku.

4. Amsterdam, Holandsko

Nielen Amsterdam, ale celé Holandsko je unikátnou krajinou, ktorú sa oplatí vidieť aj spoza okien vášho auta.

Amsterdam je známy svojou bohatou kultúrou, krásnymi kanálmi a historickými budovami. Ponúka množstvo možností na príjemné trávenie voľného času. Prejdite sa popri malých kanáloch, navštívte známe múzea, objavte živú atmosféru miesta a užite si chute a vône Amsterdamu.

Európu môžete objaviť aj z pohodlia vášho vozidla Opel.

Komerčný článok