5 tipov na kino novinky pre mužov na október 2017

V októbri nás čaká pokračovanie hororu Saw, katastrofický Geostorm alebo pátranie za fantómom polície Blade Runnerom

Farebné padajúce listy zo stromov pokryli chodníky. Jeseň nielenže prináša príjemné babie leto alebo studené rána. V týchto dňoch sa môžeme tešiť na nádielku kino premiér, ktoré odštartujú od piateho októbra. Máte radi dobrodružstvo na zamrznutej zemi s divokými zvermi, návrat policajnej legendy do sveta zločinu a nejasností, alebo psychopatického vraha so zvrátenými hrami? Výber je rôznorodý, preto ponechávame na vašom filmovom vkuse, čomu dáte prednosť. Prajeme príjemné kultúrne vyžitie!

5 tipov na kino novinky pre mužov na október 2017
5 tipov na kino novinky pre mužov na október 2017

Blade Runner 2049 (Blade Runner 2049)

Ak máte radi alternatívne možnosti, ako by svet vyzeral o niekoľko desiatok rokov či storočí, nový filmársky kúsok sa vám rozhodne bude páčiť. Nový človek sa vyliahne z veľkého placentového obalu v továrni na ľudí. Každý človek je potrebný artikel pre spoločnosť. Čo sa však stane, keď existencia ľudí v spoločnosti je ohrozená vplyvom záhadného tajomstva, ktorého prítomnosť vo svete ju môže zahubiť? Blade Runner je jediný človek, ktorý pozná tajomstvo. Ryan Gossling v hlavnej úlohe policajta sa bude snažiť prísť veci na koreň, skôr ako ľudstvo uzrie posledný deň.

Premiéra v kinách: 05. 10. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Hora medzi nami (The Mountain between Us)

Miesto deja nás zavedie do nehostinnej zimnej krajiny obklopenej divočinou a lesmi. Dvaja pasažieri cestou za dobrodružstvom a nepoznaným územím prežijú pád lietadla. Sú odkázaní na vrtochy prírody a sami na seba, aby prežili alebo ich životy ukončil hlad, všadeprítomný mráz, či divé zvery. Dokážu nájsť cestu do civilizácie, kým nebude neskoro?

Premiéra v kinách: 05. 10.2017
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Snehuliak (The Snowman)

V Nórsku vyčíňa sériový vrah, ktorý po sebe zanecháva obete a snehuliaka na mieste činu. Pre vyšetrenie obzvlášť krutých vrážd prizvú vyšetrovatelia skúseného detektíva Harryho. Harry je špičkový odborník vo svojom odbore, avšak o jeho pracovnej morálke a povesti sa to veľmi tvrdiť nedá. Koľko nevinných obetí zomrie, aby sa Harrymu a jeho vyšetrovaciemu tímu podarilo chorého vraha zastaviť?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 12. 10. 2017

Geostorm (Geostorm)

Poprední najvyšší svetoví predstavitelia spolu s odborníkmi vytvoria sieť globálnych satelitov. Neustále monitorujú stav klímy a zemského povrchu. V dobre vyvinutom systéme sa vyskytne chyba, ktorá dokáže zapríčiniť návrat najhroznejších prírodných katastrof, aké kedy ľudstvo zažilo. Budú Zem a jej obyvatelia odsúdení na skazu a zánik sveta?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 19. 10. 2017

Jigsaw (Saw VIII)

Ten, kto sa nebojí, nech nechodí do lesa… alebo všade tam, kde vyčíňal psychopatický vrah Jigsaw. Mesto sa pomaly spamätáva z obludných strát na životoch. Obetí a zmasakrovaných tiel stále stúpa, hoci údajný vrah je po smrti. Kto je zodpovedný za umučenie a smrtiace hry so životmi vybratých obetí?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 26. 10. 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *