5 tipov na kino novinky pre mužov na február 2018

Najkratší mesiac v roku prišiel a napriek faktu, že tak rýchlo prejde, režiséri ponúkli práve v tomto čase niekoľko kvalitných filmových snímok. Pozriete sa na život malých a bohatých ľudí, odvážnych vojakov počas teroristického prepadnutia vlaku v Paríži alebo debut smoliarov, ktorým nikdy nič nevyšlo?

5 tipov na kino novinky pre mužov na február 2018
5 tipov na kino novinky pre mužov na február 2018

Zmenšovanie (Downsizing)

Paul a Audrey žijú obyčajným mestským životom na predmestí, ktorý sa deň od dňa ničím nelíši. Jedného dňa sa Paul dozvie o prevratnej vedeckej metóde zmenšovania ľudí. Unikátny experiment sľubuje jedinečný a bohatý život, aký si Paul nedokáže dovoliť. Po zmenšení sa mu rapídne zmení život a zistí, aké je to žiť na vysokej nohe a užívať si radosti.

Premiéra v kinách: 01. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 58 %

15:17 Paríž ( The 15:17 to Paris)

Traja mladí kamaráti, ktorí kedysi slúžili v armáde sa rozhodnú precestovať naprieč Európou. Nastúpia do vlaku, ktorí prepadnú teroristi. Smelo sa vydávajú do nebezpečenstva, aby zmarili plány teroristov, pripraviť o životy nevinných ľudí. Film je nakrútený podľa skutočnej udalosti, ktorá sa stala 21. augusta 2015 v Paríži.

Premiéra v kinách: 08. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

The Disaster Artist ( The Disaster Artist)

Ako môže dopadnúť práca dvoch babrákov, ktorí v živote robia samé hlúposti a nikto ich neberie vážne? Milou komédiou s nefalšovaným humorom a pravými trápnosťami. Kamaráti sa rozhodnú ukázať svetu, čo sa v nich skutočne skrýva – človek plný humoru a radosti zo života. Natočia celovečerný film o svojom patetickom živote.

Premiéra v kinách: 15. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: 79 %

Anihilácia (Annihilation)

Čo sa stane, ak prírodu nahradí iný substitučný systém živých a neživých organizmov? Každý, kto sa vydal pátrať a odhaľovať tajomstvá o novom svete, sa už viac živý nevrátil. Dokáže odvážna žena v honbe za záchranou manžela odkryť pravdu?

Premiéra v kinách: 22. 02. 2018
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Nočná hra (Game Night)

Maxx a Annie chodia trávia spoločenské večery s priateľmi u nich doma, kde sa vedia kvalitne zabaviť. Jedného večera ich priateľ Bruce nafinguje svoj únos pred očami priateľmi, kde im vysvetlí, že to všetko je iba dobre premyslená hra s únoscami a federálnymi agentmi. Po krátkom čase sa hra stáva nebezpečnou a všetko, čo sa zdalo byť nereálne a vymyslené, prerastá do veľkých rozmerov a zasahuje do ich súkromných životov. Nikto nie je v bezpečí. Alebo si to účastníci iba namýšľajú?

Premiéra v kinách: 22.02. 2018
Hodnotenia podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *