Práca luxusnej spoločníčky

Práca spoločníčky je jednou z tých tém o ktorých panuje veľa nepresných informácií a dohadov. Ak by sme to chceli zhrnúť tak sa jedná o sprevádzanie pánskej spoločnosti na verejných akciách ako spoločenský doprovod. V niektorých vyšších spoločenských kruhoch je požadované aby mal gentleman so sebou zodpovedajúcu partnerku. Existuje veľa životných situácií kde nie je možné prirodzene takúto spoločnosť nájsť. V takomto prípade sa určite zídu služby profesionálnej spoločníčky.

Práca luxusnej spoločníčky
Práca luxusnej spoločníčky (Foto: spolocnicka.net)

Luxusná spoločníčka by mala spĺňať niekoľko základných požiadaviek. Patrí sem príjemné vystupovanie, ovládanie bontónu a spoločenských zvyklostí a v neposlednom rade aj ovládanie cudzej reči alebo ešte lepšie viacerých cudzích jazykov. Pre informácie v angličtine je určená web stránka www.atb-selection.com Na začiatok pre záujemkyne stačí taká úroveň aby sa dohovorili. Aj toto je jednou z výhod pre dievčatá ktoré nad takouto kariérou uvažujú. Keďže väčšinou sa jedná o doprovod zahraničnej klientely, častokrát aj mimo Slovenska tak je výhodou aj výrazné zlepšenie sa v jazyku v ktorom sa najčastejšie komunikuje.

Základom je ako všade v biznise angličtina ale aj ďalšie svetové jazyky sú požadované. Oblečenie býva väčšinou formálne ale napríklad spodné prádlo je plne vo Vašej réžii. Niektoré zaujímavé kúsky je možné nájsť aj na webe sexzone.sk Ak teda máte záujem o bližšie informácie navštívte odborný web na túto tematiku www.spolocnicka.net a dohodnite si schôdzku s profesionálmi kde Vám zodpovedia všetky Vaše otázky.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *