Hľadáte šteklivú hračku pre svoju najdrahšiu? Mali by ste určite siahnuť po tomto!

Sexuálny život je jednoducho viac alebo menej súčasťou života každého z nás. Sexuálne „hrátky“ nám prinášajú potešenie a radosť, ale aj mnohé zdravotné benefity. Na to, aby ste si mohli sex dostatočne užiť, musíte poznať svoje telo a poznať ho musí aj vaša partnerka. Ako jej teda dopriať trochu vzrušenia, aby ho potom preniesla aj na vás?

Hľadáte šteklivú hračku pre svoju najdrahšiu? Mali by ste určite siahnuť po tomto!
(zdroj: unsplash.com)

Darček pre oboch

Aj keď sa masturbácia stále používa skôr ako hanlivý výraz pre niečo zakázané, je súčasťou sexuálneho života každého z nás. Podobne ako sex, prináša tiež veľa zdravotných benefitov. Ženy sa vďaka masturbácii vedia o svojom tele veľa dozvedieť. Môžete sa zamerať iba na potešenie svojej partnerky, alebo jej kúpiť sexuálnu hračku na spoločné posteľné radovánky. Príkladom toho druhého prípadu je klasický vibrátor. Hoci je určený na sólo použitie, vyskúšali ste už niekedy sex s vibrátorom? Môže do vášho intímneho života priniesť oveľa viac, ako „iba“ skvelé orgazmy. Pomôže totiž okoreniť vaše sexuálne praktiky.

Nezabudnite na lubrikant

Dôležitou pomôckou pri väčšine sexuálnych hračiek je tiež lubrikant alebo lubrikačný gél. Lubrikant nesúvisí len s nedostatkom prirodzenej vlhkosti, použiť sa dá aj na to, aby ste znížili trenie a urobili pokožku hladšou, takže vo všeobecnosti pôjde všetko v spálni o niečo jednoduchšie. Teraz sa pozrime na ďalšie erotické hračky, ktoré možno vaša partnerka ocení. Na užitie si a zároveň aj posilnenie svojho panvového dna možno využije Venušine guľôčky. Oproti mnohým iným erotickým hračkám sa veľmi ľahko zavádzajú a majú tiež perfektné anatomické tvarovanie. Ich zábavnejšou variantou môže byť vibračné vajíčko. Dá sa ovládať aj na diaľku, takže výsledky sexuálnej hry tak môže mať v rukách aj vaša partnerka, nielen vy.

Nielen hračky vedia sex okoreniť

Ak má vaša partnerka radšej dráždenie klitorisu, kúpte jej womanizer alebo masážnu hlavicu. Tie fungujú vďaka podtlaku, pričom klitorálny orgazmus sa s ním dostaví naozaj veľmi rýchlo. Womanizer si žena môže vziať napríklad aj do vane s penou, takže pri tejto sexuálnej hračke nebudete potrebovať lubrikant. Z iných hračiek pre oboch ešte môžete vyskúšať aj análny kolík, prísavky na prsia alebo vibračné krúžky na penis. Darčekom pre vašu partnerku môže byť paradoxne aj niečo, čo kúpite sebe, ale ocení to – napríklad nová vôňa, ako výpomoc v predohre k nasledujúcim sexuálnym hrátkam. Všetky najlepšie pánske vône podľa žien nájdete tu. Sexuálny život môžu spestriť aj rôzne iné praktiky, ako len hračky. Čo tak natáčanie sa pri sexe na mobil? Možno je to práve to, čo vašu partnerku pri nasledujúcom raze dostane do tej správnej nálady. Ak nemáte mobil s kvalitnou kamerou alebo zháňate novší, pozrite si aj naše najlepšie mobily – recenzie.