Ako si získať srdce ženy

Ženy dokážu byť nežné a láskavé, ale keď sa nahnevajú, je lepšie byť na ich strane. Vedia, čo v živote chcú dosiahnuť, aj keď tomu niekedy ich konanie celkom nenasvedčuje. Za svojím cieľom kráčajú smelo a odhodlane, a získať si ich srdce je priam až nadľudský výkon. Sú však veci, ktorými u nich zaboduje každý muž, a ani sa nemusí veľmi snažiť.

Ako si získať srdce ženy
Ako si získať srdce ženy (Foto: pixabay.com)

Je jedno, či je mladá alebo už má niečo za sebou. Každá túži po gentlemanovi!

Éra chlapcov-rebelov je už dávno minulosťou. Dnešné ženy priťahuje niečo celkom iné. Aspoň väčšinu z nich. Niežeby drsní chlapi boli o niečo horší, to nie! Ale ženské srdce tam niekde hlboko vnútri túži po mužovi, ktorý utrie jej slzy, dokáže bez slov počúvať jej náreky a má zmysel pre jej nekonečné zmeny nálad. Muž, ktorý je síce autoritatívny, nekompromisný, ale stále neuveriteľne láskavý a úprimný.

Na to, aby bol z muža gentleman, však treba oveľa viac! Jednou zo základných čŕt, ktorá robí muža atraktívnym, je isto aj jeho mužná vôňa. Tým, samozrejme, nemyslíme tú vôňu prirodzenú! Kvalitný parfum či voda po holení dokážu urobiť z muža priam idylickú bytosť a len máloktorá žena dokáže odolať návalu šarmu, ktorý z neho sála. A ak sa k tomu pridá ešte jemné strnisko, úspech je zaručený!

Nie je darček ako darček. Musí byť hoden lásky ženy

Je dobre známe, že do srdca ženy vedie len jedna cesta, a mnohí muži o tom iste vedia svoje. Darček v podobe parfumu je jeden zo spôsobov, akým muž žene dokazuje, že jeho srdce bije len pre ňu. To však neznamená, že jeho hodnota musí byť vyčísliteľná peniazmi.

Ženy pri všetkej svojej márnotratnosti a náročnosti dokážu oceniť aj mužovu výnimočnú pozornosť alebo drobnosť, ktorej charakter nie je v žiadnom spojení s pípnutím bankomatovej karty. Niežeby ženské srdce nezaplesalo pri pohľade na krásny šperk či obľúbený parfum.

Cesta k nemu vedie po kľukatých cestách a len vyvolený prejde cez cieľovú čiaru. Bojovať o priazeň ženy však potom treba deň čo deň, inak by to celé nemalo zmysel.

Recept na úspech je teda jasný: ženy treba milovať. Vždy, za každých okolností a v každej situácii. Treba ich počúvať, pretože len muž, ktorý dokáže porozumieť aj slovám, ktoré nikdy nevyšli zo ženských úst, skutočne uspeje.

Text:PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *