Kryt na iPad s vlastnou fotografiou

Okruh ľudí, ktorí si potrpia na nejakej vychytávke ktorú vlastnia a radi sa s ňou pochvália je určite veľmi veľký. Svojím spôsobom všetci dávame radi na odiv niečo, čo nás líši od ostatných a v čom sme výnimoční.

iphone-cover

Môže to byť nové oblečenie, technické hračičky, vedmosti, kreatívne schopnosti a mnoho iného. Malým a nenáročným ozvláštnením vášho zjavu by mohol byť kryt na mobilný telefón alebo iPad. Zvlášť vtedy, ak by nešlo o nejaký kúpený kryt, ale vlastný vlastnou invenciou vytvorený obal. V takomto prípade by išlo o originál, ktorý by ste inde na svete nenašli.

02

Možnosť vytvoriť si vlastný obal iPhonu alebo iPadu ponúka Happy Foto. Na obal, ktorý si navrhnete v programe HF Designer alebo online na webovej stránke www.happyfoto.sk si môžte umiestniť vlastné fotografie alebo umelecké grafické kreatívy. Z fotografií tam môžte umiestniť domáceho miláčika, fotku dieťaťa, druhej polovičky alebo peknej scenérie, ktorú sa vám kdesi podarilo odfotiť. Kryt na iphone alebo iPad môže byť vynikajúcim darčekom pre priateľov alebo príbuzných. Vo výrobku bude niečo originálne a zároveň v sebe ponesie posolstvo o tom, že vám na dotyčnom človeku záleží, pretože ste ho vyrobili vlastnými rukami.

03

Výroba obalu je veľmi jednoduchá. Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v ponuke Kryt na iPad alebo iPhone a prihlásiť sa do online prostredia. Po zvolení čiernej alebo bielej farby krytu sa vám zobrazí nákres iPadu do ktorého môžete vložiť vlastnú fotografiu. K dispozícii budete mať aj rôzne efekty na úpravu obrazu, pozadia a kliparty. Po vyhotovení vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať objednávku. Do štyroch pracovných dní vám bude formou dobierky doručený hotový výrobok.

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *