Šťavnatá kávička v Trnave

Trnava je výborné mesto na život. Ani malé, ani veľké, také akurátne. Máme tu veľa možností na zábavu, posedenie, stretnutia s kamarátmi, na nákupy, na sex. Všetko toto stelesňujú obchodné centrá, ktoré mám nesmierne rada. I keď dovčera som si ich so sexom nikdy nespájala. Musela som až stretnúť bývalého spolužiaka, aby som pochopila, že sex v Trnave sa dá prevádzkovať aj tam.

Šťavnatá kávička v Trnave

Bol víkend a ja som sa doma príšerne nudila. Všetky kamarátky boli mimo mesta, tá jedna jediná, ktorá ostala v Trnave, mala novú známosť a, samozrejme, dala prednosť jej. A čo urobí žene okrem sexu najväčšiu radosť? No predsa nakupovanie. A tak som na seba hodila zopár handier a vyrazila som. Keby som vedela, že natrafím na Martina, dala by som si na sebe záležať viac. Nakoniec vysvitlo, že nebolo treba.

Doslova sme do seba vrazili vo vchodových dverách. Skončila som mu v náručí a moje veľké štvorky sa ocitli pritlačené na jeho hrudi. „Takto som si to kedysi predstavoval deň čo deň a splnilo sa mi to až teraz,“ zašepkal mi to ucha a ja som sa zľahka začervenala. Tiež sa mi kedysi páčil, no nedokázala som mu to povedať. Pozval ma na kávu a zamierili sme do prvej útulnej kaviarničky.

Sadli sme si vedľa seba, a keď nám priniesli kávu, neváhal ani trošku. Vyhrnul mi šaty a pod stolom začal hladkať moju mušličku. Zbytočne som bránila, navyše som bola brutálne vzrušená. Až som skoro cítila, ako mi moje šťavičky stekajú po stehnách. Chcem ťa tu a teraz. Kávu sme nedopili. Hodila som peniaze na stôl a Martina zatiahla do prvého obchodu s odevmi. Skončili sme v skúšobnej kabínke.

Rozopla som mu nohavice a oslobodila jeho vtáka. Ten už v jeho nohaviciach vyslovene trpel. Vystrelil na svetlo sveta ako na pružine. Bol nádherný. Martina som posadila na stoličku, vzala jeho penis do úst a začala ho sať. Cítila som, ako mu v ňom pulzuje krv. Už sa to ďalej nedalo vydržať. Sadla som si obkročmo naňho a začala sa jazda. Trvalo to nekonečne dlho. Bol výborný, mal veľkú výdrž. Musela som sa ovládať a hrýzť si pery, aby som nekričala. A v zrkadle sa odrážali naše telá. Dohodli sme sa, že si to ešte niekedy zopakujeme.

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *