Prečo si vybrať zimné pneumatiky Continental?

V súčasnosti je na trhu obrovský výber pneumatík rôznych značiek, v odlišnej kvalite a v rozličných cenových reláciách. Každý motorista si teda môže vybrať podľa svojich požiadaviek. A už viac ako storočie je na trhu aj značka Continental, ktorá ponúka zimné pneumatiky tej najvyššej kvality. Aké sú ich vlastnosti a prečo by ste mali zvoliť práve túto značku?

Prečo si vybrať zimné pneumatiky Continental

Výhody zimných pneumatík Continental
Pokiaľ ide o odborné testy pneumatík, zimné pneumatiky Continental sa dlhodobo umiestňujú vo výsledkoch testov na popredných miestach. Vynikajúce hodnotenia získavajú nielen od odborníkov, ale aj od spokojných motoristov. Podľa informácií spoločnosti Continental bolo za posledných päť rokov predaných viac ako dvadsať miliónov zimných pneumatík tejto značky. A to už je čo povedať! Prečo sú také obľúbené? Vďačia za to najmä rôznym inováciám a svojim vynikajúcim jazdným vlastnostiam.

  • Zimné pneumatiky Continental majú vynikajúci brzdný účinok na mokrej, zľadovatenej, ale aj zasneženej vozovke.
  • Vďaka širokým zimným gumám Continental sa zlepšujú jazdné vlastnosti aj v tých najťažších zimných podmienkach.
  • Pneumatiky Continental sa vyznačujú rôznymi inováciami. Jednou z nich je napríklad inovácia Contiseal. Ide o lepivú viskóznu vrstvu, ktorá dokáže automaticky zaceliť otvory až do 5 milimetrov. V prípade, že je pneumatika poškodená napríklad klincom, technológia Contiseal dieru dočasne zalepí. V prípade defektu tak nemusíte zastavovať a prezúvať.
  • Zimné pneumatiky Continental majú bohatý lamelový systém. Vďaka tomu sa pneumatiky efektívne zarezávajú do snehu a jazda je tak bezpečnejšia.
  • Continental ponúka pneumatiky pre rôzne typy zimných podmienok. Pneumatiky so symbolom M+S majú lepší záber a stabilizáciu pohybu na zasneženej vozovke. Špeciálne pneumatiky s takzvaným Alpským symbolom poskytujú ten najvyšší výkon a najvyššiu bezpečnosť na zasnežených a zľadovatených vozovkách.

Zimné pneumatiky Continental sú vďaka svojej špičkovej úrovni voľbou miliónov európskych vodičov.

Najobľúbenejšie a najpredávanejšie pneumatiky Continental
Neviete si vybrať z bohatej ponuky kvalitných zimných pneumatík Continental? Medzi najobľúbenejšie patria napríklad Continental WinterContact TS860, ktoré vynikajúco priľnú k mokrej a zasneženej vozovke a poskytujú ten najlepší brzdný výkon. Conti 4×4 WinterContact zas ponúkajú tichý výkon, komfortnú jazdu, excelentnú trakciu a dokonalú ochranu pri aquaplaningu. K top zimným pneumatikám tejto značky patria aj ContiCrossContact Winter, ktoré poskytujú špičkový handling na mokrých, aj snehom pokrytých vozovkách. Continental odporúča tiež pneumatiky WinterContact TS850P s extrémnym výkonom na zimných vozovkách a podstatne skrátenou brzdnou dráhou. Výber konkrétnych zimných pneumatík Continental teda závisí na preferenciách a finančných možnostiach vodiča. Ponuka je každopádne naozaj bohatá a kvalitná!

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *