Pneumatiky ako dar

Čo všetko poteší vášnivého motoristu? Okrem funkčného auta je tu ešte pár detailov, ktoré vyvolajú zakaždým úsmev na tvári.

Pneumatiky ako dar
Pneumatiky ako dar (zdroj: komerčný článok)

Nablýskané auto

Ak sa chceme pochváliť úžasným autom (lebo to naše je pre nás najúžasnejšie), v prvom rade by malo byť vždy krásne čisté, či zvonka, či zvnútra. Je to naša vizitka. Paradoxne vždy, keď prejde očistnou kúrou, vonku naprší alebo nasneží, avšak i pár hodín krásy nášmu autíčku prospieva, pretože mu pravidelnou údržbou zakaždým pridávame pár rokov života. Udržiavať nemusíme len interiér a karosériu, ale, samozrejme, aj jeho technický stav. Pravidelná kontrola motora, bŕzd, či kvapalín prispieva k bezpečnosti na cestách a lepšej životnosti auta. Navyše všetko, čo je udržiavané, je aj voňavé, a tak môžete bez hanby voziť svojich kolegov i svokrovcov. Chcete potešiť manžela, otca či dedka? Venujte mu poukážku do autoumyvárne či kvalitný olej alebo zmes do ostrekovačov.

Kvalitné pneumatiky

Do zdravia a bezpečnosti sa vždy oplatí zainvestovať. Preto ak chceme jazdiť bezpečne, pozornosť zameriavame aj na stav našich pneumatík, v teplom období letných, v zimnom zimných. Ako to však býva, pri nesprávnom skladovaní pneumatík, zlom teréne či neuváženom šoférovaní alebo skrátka rokmi používania sa pneumatiky jedného dňa opotrebujú, a preto sa treba popozerať po nových. Zaobstarať si naraz všetky štyri gumy môže byť občas riadna pálka, avšak ak sa nájde niekto, kto o našej potrebe nových pneumatík vie, určite nám do nich rád prispeje. Nové zimné pneumatiky pod stromčekom? Prečo nie! Už nie sme malé deti a nemusíme zažiť moment prekvapenia. Stačí sa doma dohodnúť, že touto väčšou investíciou sa myslelo na bezpečnosť všetkých rodinných členov. Predsa vozí sa každý.

Praktické autodoplnky

Keď už sme pri čistote a životnosti vozidla, určite nezabúdajme okrem kvalitných zimných či letných pneumatík ani na podstatné doplnky do auta. Tie sa do každého modelu vozidla kupujú na mieru, aby dokonale obopli jeho krivky a nedali šancu prachu či iným nečistotám alebo odreninám. Spomeňme koberčeky, rohože, vaničky do auta, ale aj chrániče volantu, autopoťahy, osviežovače vzduchu, držiaky na smartfóny. Sú to detaily, ktoré ocení každý motorista. Takto „vyzbrojení“ hurá na cesty, nech je terén akýkoľvek.

Komerčný článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *