Predvádzacie vozidlá bodujú v predajnosti áut. Prečo vsadiť na tento druh vozidiel a ktoré značky sú in?

Kúpa nového vozidla predstavuje v živote každého z nás veľmi významnú udalosť. V súčasnej dobe je stále z čoho vyberať, no aj napriek tomu môže byť problém vybrať si tú pravú značku a najmä správne, aby sme potom neľutovali samotnú kúpu auta. Nie je auto ako auto, obzvlášť ak sa bavíme o ojazdených autách. V tomto segmente vozidiel sú v posledných rokoch čoraz viacej populárnejšie práve predvádzacie vozidlá. Nie je sa čo čudovať, prečo je to tak. Majú čo ponúknuť koncovému používateľovi a nie je toho rozhodne málo.

Predvádzacie vozidlá bodujú v predajnosti áut. Prečo vsadiť na tento druh vozidiel a ktoré značky sú in?
Predvádzacie vozidlá bodujú v predajnosti áut. Prečo vsadiť na tento druh vozidiel a ktoré značky sú in? (Foto: PR)

Majú viac výhod, ako by sa mohlo zdať

Možno aj vás zaujalo niektoré auto z ponuky predvádzacích vozidiel. Je a bude táto kúpa dobrou voľbou? Aké sú „naj“ výhody predvádzacích vozidiel? Zhrňme si ich do 3 nasledovných bodov: Kvalitný a vysoký stupeň výbavy, nízky počet najazdených kilometrov a výborná cena. Tieto vozidlá pochádzajú zo showroomov predajcov značkových áut a majú 100 percentný technický stav. Ďalšia výhoda tohto typu áut spočíva vo využívaní auta na podnikateľské účely. V prípade predvádzacieho vozidla je možný odpočet DPH.

Možnosť výberu vozidla aj z ponúk „najväčšieho“ predajcu áut na Slovensku

Poviete si, že čo viac si môžete priať, ako vyššie spomínané pozitíva pri kúpe áut. Bez ohľadu na spomínané výhody kúpy predvádzacieho vozidla, prichádza ešte ďalšia. Je tu možnosť výberu svojho auta z konkrétnej ponuky najväčšieho predajcu na Slovensku. To už hovorí samé za seba. Ak vsadíte práve na najväčšieho predajcu automobilov na Slovensku, budete mať možnosť vybrať si z najpestrejšej ponuky (a to nielen z ponuky predvádzacích vozidiel, ale aj úplne nových). Vzniká teda aj pre vás možnosť, ako si zároveň zabezpečiť „naj“ pestrejšiu ponuku viacerých značiek áut. Úspech kúpy takéhoto značkového auta je zaručený – budete bez akýchkoľvek pochybností týkajúcich sa toho, čo bude ďalej po jeho kúpe.

„Francúzi“ sú in, dominujú medzi predvádzacími typmi vozidiel

V súčasnosti je v ponuke viac modelov predvádzacích automobilov, z nich však dominuje práve značka Peugeot. Je najžiadanejšou a najpredávanejšou spomedzi všetkých predvádzacích vozidiel. K dispozícii je napríklad Peugeot 308 SW, ktorý ponúka toho oveľa viac ako len dokonalý priestor pre rodinné „kombi“ vozidlo na bežné cestovanie, ako aj v prípade dlhších ciest na dovolenky, výlety či za prácou. Bez problémov ho využijete aj na podnikateľské účely či iné aj voľno-časové aktivity. Pestrá a vysoká úroveň výbavy komfortu či ďalších plnohodnotných prvkov výbavy zlepšujú celkový dojem z tohto vozidla.

Pokiaľ hľadáte iný typ predvádzacieho a ojazdeného vozidla, je tu ešte obľúbený SUV Peugeot 3008 s Full LED svetlometmi, ktoré majú funkciu automatickej korekcie sklonu (LED predné hmlové svetlá, LED predné smerovky s dynamickým rolovaním). Vyzdvihnúť treba aj adaptívny tempomat s funkciou zastavenia či upozornenie na opustenie jazdného pruhu a systém sledovania mŕtveho uhla či monitorovanie únavy vodiča. Pokiaľ by ste chceli niečo menšie, francúzska automobilka ponúka šikovný Peugeot 2008, menší SUV z dielne francúzskej automobilky. Pre objektívnosť dopĺňame, že okrem značky Peugeot v ponuke predvádzacích áut môžete nájsť značku Opel. Pozrite si všetky predvádzacie ojazdené vozidlá, ktoré sú v ponuke na web stránke najväčšieho slovenského predajcu.

Je zrejmé, že tak ako pri výbere značky a typu svojho auta, je potrebné byť ostražitým aj pri voľbe svojho predajcu áut. Je jedno, či budete kupovať úplne nové auto, jazdené alebo predvádzacie vozidlo. Najlepšie bude spoľahnúť sa na kvalitný predaj a servis v jednom. Autorizovaný predajca Peugeot, spoločnosť Final CD, v Bratislave pôsobí na trhu dlhé roky, má spokojných dlhodobých zákazníkov. Okrem toho poskytol a predal tiež aj v minulom roku viac ako tritisíc vozidiel a vybavil viac ako 34 tisíc servisných zákaziek. Niet lepšej referencie ako je táto, ktorá hovorí za všetko. Ak sa spoľahnete na overeného autorizovaného predajcu áut, máte 100 percentnú záruku, že svoje nové auto budete môcť využívať bez akýchkoľvek problémov a starostí dlhé roky.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *