Nebojte sa experimentovať v posteli

Každý vzťah raz dospeje do fázy, keď máte pocit, že v posteli to začína byť nuda. Môže prísť o rok, o päť alebo aj o dvadsať. Dostane sa to do fázy, že si musíte dávať účinné afrodiziaká, aby ste o svoju partnerku vôbec prejavili záujem. Hoci vás to v posteli nudí, v ostatnom si rozumiete dokonale a máte pocit, že šťastnejší ste ešte neboli. Lenže sex je neoddeliteľnou súčasťou šťastného vzťahu. Čo s tým robiť, keď to nechcete ukončiť rozchodom?

Nebojte sa experimentovať v posteli

Spoznajte svoje telo
Lenže ako zistiť, čo sa vám bude páčiť a čo by prinieslo vaše intímne chvíľky zase na piedestál radosti a rozkoše? To musíte zistiť vy, najlepšie metódou pokus-omyl. Pokojne skúste vákuovú pumpu či iné erotické hračky pre mužov. Takto zistíte, ktoré miesta sú pre vás erotogénnymi zónami, čo sa vám páči a čo sa vám s partnerkou naopak neoplatí skúšať. Keď ste vyzbrojený týmito poznatkami, nastal čas porozprávať sa s partnerkou.

Porozprávajte sa s partnerkou
O tom, že by ste chceli skúsiť v posteli niečo nové, sa musíte porozprávať aj s partnerkou. Opatrný však musíte byť pri tom, ako to celé sformulujete. Ak začnete slovami: „Sex s tebou je už nuda, a preto potrebujem skúsiť niečo nové,“ nedopadne to práve najlepšie. Ani vtedy, ak máte tú najtolerantnejšiu ženu na svete. Nehovorte nič o tom, že vás to nebaví, povedzte jej otvorene, že ste videli zaujímavú pomôcku v sexshope, polohu v porne či kamarát vám dal tip a teraz to chcete skúsite. Istotne vám rada vyhovie.

Inšpirujte sa v porne
Ak sa vám nedarí vymyslieť sexuálny experiment, pozrite si porno. Spoločne s partnerkou, a keď tam bude niečo, čo vás oboch osloví, vyhrali ste. Aj preto je najlepším variantom rozhovor a nie taktné mlčanie, ktoré by z jednoducho riešiteľného problému mohlo vyrobiť partnerskú krízu ústiacu do rozchodu. Nebojte sa meniť veci, ktoré sa vám nepáčia. Dôležité je, aby ste to robili rozumne a taktne.

Text: PR, foto: dobrysexshop.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *