Knižná novinka Black-out od Marca Elsberga

Kniha Black-out vyšla len prednedávnom a už zožala veľký úspech. Jej autorom je svetoznámy rakúsky spisovateľ Marc Elsberg. Príbeh tejto knižnej novinky možno ešte nepoznáte, tak sa ho pokúsime priblížiť.

Knižná novinka Black-out od Marca Elsberga

Kniha je určená hlavne pre milovníkov trilerov, ale na svoje si prídu aj ďalší, ktorí radi skúšajú aj iné literárne žánre. V knihe celú Európu zastihne mráz a vypadnú prenosové elektrizačné sústavy. Všade vládne chaos a tma. Vznikajú dopravné nehody, nie je pripojenie na internet, ani prístup k internetu.

Hlavnou postavou je Piero Manzano, talianský informatik, ktorý tvrdí, že za všetko môžu hackeri. Po dlhšom čase mu uverí komisár Europolu François Bollard. Začne sa pátranie. Krátko na to Pierovi prichádzaú emaily. Začne sa stávať podozrivým a zistí, akí nebezpeční sú jeho protivníci. Piero sa snaží prísť na to, kto je za tým, zatiaľ čo ho sleduje polícia. Viac z príbehu však už neprezradíme.

Kniha je veľmi napínavá a jej príbeh berie dych vďaka prelínaniu s realitou, keďže autor použil dôveryhodné informácie. Kniha vás hneď vtiahne do deja a nebudete môcť od nej odlepiť oči. Človek sa dokáže stotožniť so situáciou a má pocit, akoby sa ocitol priamo v príbehu. Kniha graduje až do samého konca. Autor svojim napínavým príbehom čitateľovi doslova berie dych.

Príbeh si vás rozhodne, tak ako aj nás, rýchlo získa. Autor príbehu nastoľuje otázky, na ktoré bude musieť ľudstvo nájsť odpovede čím skôr, pretože zajtra už bude možno neskoro…

Foto: kniha Black-out od Marca Elsberga – zdroj: Vydavatelstvo Zeleny kocur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *