5 tipov na kino novinky pre mužov na október 2016

Ani sme sa nenazdali a čochvíľa sa črtá v kalendári studený jesenný mesiac. Spolu s ním, rovnako viac spánku pre blížiaci sa posunutý zimný čas. To bude radosti a veselosti, keď nielen zaneprázdnení jedinci budú mať o kúsok viac blahodárneho elixíru mladosti v podobe kvalitného spánku. Aby sme však nemysleli stále na to isté, popri posteľnej scenérii určite stihneme pozrieť nejeden dobrý film. Preto Vám chceme poradiť s výberom tých najčerstvejšie natočených filmov z dielní režisérov. Nech sa páči, tu je náš výber!

inferno

9 životov pána Fúzika (Nine Lives)

Začiatok týždňa by sa mohol niesť v pokojnom duchu ako rodinná komédia o večne zaneprázdnenom otcovi. Stal sa úspešným developerom, má usporiadanú rodinu a všetko, čo k životu potrebuje. Jeho mladšia dcéra Rebecca túži po huňatom kocúrikovi, ktorý by jej spríjemnil voľné chvíle a stal sa oddaným domácim maznáčikom. Narodeninové želanie sa splní. Úspešný podnikateľ sa na týždeň stane huňatý kocúr a má presne týždeň, aby stihol napraviť všetko, čo pri svojej pracovnej vyťaženosti zanedbával. Inak domácim miláčikom bude až do konca života.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 06.10.2016

Trailer k filmu

Kiki: poďme na to! (Kiki, Love to Love)

Pikantná komédia režírovaná v Španielsku dokazuje, že v milostnom živote sa dá všeličo zdokonaľovať… nezáleží na tom, či ste v začiatočných fázach vzťahu alebo prešľapujete z miesta na miesto pre to, čo už veľmi dobre poznáte. Každý sa môže vo vzťahu učiť byť pozornejší, rýchlejší alebo šikovnejší. Je len na nás, či so zabehnutou rutinou vzťahu chceme niečo urobiť, zariskovať a rozdúchať nový oheň vášne. Pozývame Vás do kín na filmový príklad.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 06.10.2016

Trailer k filmu

Inferno (Inferno)

Ostrieľaný a sčítaný symbológ Langton v podaní Toma Hanksa sa vydáva po stopách záhadných indícií, aby spolu s rovnocennou partnerkou Siennou Brooks rozlúskli tvrdý oriešok. Danteho peklo v sebe skrýva obrovské nebezpečenstvo pre svet a je len na skúsených profesionáloch, ako sa popasujú so životnou výzvou, ktorá môže odkryť veľké tajomstvo alebo zničiť celé ľudstvo…

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 13.10.2016

Trailer k filmu

Operácia Anthropoid (Anthropoid)

„Pražský mäsiar“, jeden z najmocnejších mužov nacistického Nemecka, Himmler bol nemeckým národom obdivovaný vodca. Z odvrátenej strany mal na svedomí tisícky nevinných životov civilných občanov z Čiech. Nejeden človek plánoval jeho vraždu, no doteraz sa to nikomu nepodarilo. Podarí sa mladým rebelom, Jozefovi Gabčíkovi a Jána Kubišovi zo zahraničného odboja, spáchať atentát na uznávaného „ fuhrera“? Dožijú sa chlapci ďalšieho rána alebo padnú za svoje smelé plány?

Hodnotenie podľa CSFD: 80%
Premiéra v kinách: 13.10.2016

Trailer k filmu

Kruhy (Rings)

Prvú verziu filmu z roku 2005 si veľa z nás pamätá najmä kvôli jej satirickému výsmechu zo Scary Movie 1. Základ deja ostáva- Samantha skúma tajomnú kazetu, po ktorej nie je živý nikto, kto film na kazete vzhliadol. Ako ostatné obete pred ňou, pozrie si video na kazete, zavolá jej cudzí hlas, ktorý jej oznámi, že má presne 7 dní. Do čoho sa to hlavná hrdinka namočila a prečo si dobrovoľné pozrela smrtiace video nevedno, no na konci filmu uvidíte, či bude ďalšou v poradí alebo sa jej podarí zničiť desivú obludu s čiernymi vlasmi.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 27.10.2016

Trailer k filmu

Foto: Inferno – zdroj YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *