Nájdite si dodávateľa, s ktorým budete spokojný

Poznať dobrého a spoľahlivého dodávateľa náhradných dielov, elektromotorov, čelných AM prevodoviek či šnekových prevodoviek je dobré nielen pre každú strojársku spoločnosť, ale aj pre každého domáca kutila s vlastnou dielňou. A práve takého nájdete v spoločnosti Forin z Moldavy nad Bodvou. Spoločnosť Forin patrí vo svojej oblasti medzi absolútnu slovenskú špičku, ktorá má svojich klientov aj v Česku, Nemecku či Poľsku. To nemôže byť žiadne prekvapenie, Forin stihol za 30 rokov uspokojiť desiatky náročných klientov v strednej Európe. Aj v tomto prípade platí, že ak veci robíte kvalitne a poctivo, úspech príde. Aké produkty vám Forin ponúka?

Nájdite si dodávateľa, s ktorým budete spokojný

Elektromotory
Okrem kužeľočelných PM prevodoviek nájdete v ponuke spoločnosti Forin aj spoľahlivé elektromotory. Prevažne ide o výrobky z dielne nemeckej špičky s menom Siemens. Vybrať si môžete z trojfázových asynchrónnych typov 1LA7 a 4AP. Tie sú okrem svojej asynchrónnosti známe tým, že majú kotvu nakrátko a ich výkon dosahuje hladinu 0,06-18,5 kW. Ďalším produktom je elektromotor od spoločnosti Vela. Je to trojfázový nízkonapäťový elektromotor. Jeho hlavnými vlastnosťami sú asynchrónnosť a krátka kotva. Pevná hliníková kostra a osová výška 56 až 132 mm sa postarajú o výkon 0,09-7,5 kW. V prípade vášho záujmu však Forin dodá aj frekvenčné meniče a komponenty pre náročnejšie aplikácie.

Prevodovky
Forin vám ponúka rôzne typy prevodoviek – čelné, paralelné, kužeľovo-čelné, ale aj závitovkové. Práve tie sú pre spoločnosť veľmi dôležitosťou súčasťou podnikania. Závitovkové prevodovky sa používajú nielen v strojoch, ale aj v nákladných autách. Je to kvôli tomu, že dokážu ponúknuť skvelý prevodový pomer. Okrem automobilového priemyslu využívajú tento typ prevažne obrábacie stroje. Zaujala vás ponuka spoločnosti? Navštívte ich stránku Forin.sk a zistite viac.

Text: PR, foto: forin.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *