Malé prirodzenie nemusí ostať navždy také

Tak ako sa niekto narodí s čiernymi vlasmi a druhý s hnedými, tak sa jeden narodí s veľkým penisom a ďalší sa celý život zožiera tým, že prečo aj on nie je takto obdarovaný. Niektorí to riešia celibátom, iní si kúpia auto, na ktorom majú pneumatiky väčšie ako traktor a ďalší sa s tým zmieria. Ako je to v skutočnosti s veľkosťou? Naozaj je taká dôležitá, alebo je to dôležité len kvôli mužskému egu?

muž

Ak máte viac ako 6 cm, ste v pohode
Hovorí sa, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo, čo je aj pravda, pretože ženská vagína je najcitlivejšia na prvých šiestich centimetroch. Takže ak máte penis väčší ako 6 cm, nemusíte sa trápiť, či uspokojíte ženu. Ale keby ste chceli predsa len robiť niečo s vašou veľkosťou, existuje spôsob zväčšenia penisu. A nie, nejde o žiadny bolestivý chirurgický zákrok, ktorý môže v tých horších prípadoch skončiť aj erektilnou dysfunkciou. Síce budete mať väčší penis, ale veľa zábavy si s ním vy ani vaša partnerka neužije.

Ako sú na tom tabletky
Každý, kto aspoň raz surfoval na porno stránkach, videl reklamu na zázračné tabletky na zväčšenie penisu, ktoré vám za dva týždne pomôžu zväčšiť prirodzenie o 8 cm. Samozrejme je to nezmysel a platíte iba za drahé cukríky. Nič takéto nefunguje. Medzi najúčinnejšie pilulky patrí Xtrasize, aj tie vám penis zväčšia iba dočasne, pretože sa vám do neho nahrnie viac krvi ako obyčajne. Ak však chcete dlhodobé riešenie, existuje spôsob, ktorý funguje.

Extender
Medzi najúčinnejšie extendre, teda predlžovače penisu, patrí Phallosan, o ktorého účinku hovorí aj lekárska štúdia. Bol testovaný na 36 mužoch, ktorí ho používali 5 hodín denne 6 dní v týždni po dobu 6 mesiacov. Aké boli výsledky? Penis sa zväčšil každému z používateľovi, priemerne to bolo o 3,6 cm počas pokojného stavu a o 2,9 cm počas erekcie. Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte Plus4cm.com.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *