5 tipov na kino novinky pre mužov na jún 2016

Premenlivé počasie dorazilo do našich zemepisných šírok. Slnečné dni strieda dážď, búrkové mrholenie a nám neostáva nič iné ako prečkať chvíľkovú indisponovanosť počasia. Pre skrátenie voľných chvíľ a nič nerobenia sme pre Vás pripravili niekoľko nových filmov, ktoré rozhodne stoja za pozretie. Želáme krásne letné chvíle!

V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2)

Hra peňazí (Money Monster)

Televízna show Hra peňazí žne úspech po celej Amerike. Z ľudí, ktorí patrili kedysi do nízkej strednej vrstvy sa vďaka dávke šťastia stanú boháči. Všetko by bolo fajn, keby najväčší zisk na celej mega show nezískala samotná relácia. Za neuveriteľnou kopou dolárov sa ukrýva skorumpovanosť a nekalé praktiky finančných korporácií. Ľudia nie sú slepí ani hluchí, aby si neuvedomili, o čo všetko ide v zdanlivo nevinnej hre. V hlavných úlohách zahviezdia Julia Roberts a George Clooney.

Premiéra v kinách: 02.06.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 73%

Trailer k filmu

Warcraft: Prvý stret (Warcraft)

Skalní fanušíkovia dobrodružnej pc hry Warcraft sa dočkali filmovej adaptácie obľúbeného formátu. V kráľovstve Azeroth žijú ľudskí obyvatelia na čele s kráľom Llanom. Ríša Draenor je novodobá Sparta, kde životným posolstvom Orkov je bojovať za svoju česť a domovinu. Temný vodca Guldan vytvorí vďaka svojej čarodejnej moci magický portál, ktorý umožní Orkom vstúpiť do Azerothu. Schyľuje sa k vojne. Kto lepšie ochráni svoju ríšu- bojovní Orkovia alebo umiernení obyvatelia Azerothu?

Premiéra v kinách: 09.06.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 81%

Trailer k filmu

Okhwan na ceste za slobodou (Okhwan`s Mission Impossible)

Úspešný absolvent práva sa stane úspešným podnikateľom, má rodinné zázemie a šťastný život. Napriek tomu, že jemu sa dobre darí, sú tu ľudia, ktorí na tom až tak dobre nie sú… Okhwan ukáže svoju ľudskosť a empatiu v jedinečnom dokumente, mapujúcom jeho dlhú púť za zjednotenie Kórey. Cestoval viac ako 9 rokov, jazdil na bicykli a prešiel až 192 krajín. Bude mať jeho cesta okolo sveta kladnú odozvu alebo sa stane iba tichým výkrikom do tmy?

Premiéra v kinách: 09.06.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Podfukári: 2. dejstvo (Now You See Me 2)

4 jazdci (prakticky 3 a 1 jazdkyňa) dokážu urobiť neopakovateľnú iluzionistickú show pre milióny divákov. Ako každí slávni umelci, aj oni sa na chvíľu stiahli do úzadia, aby ohlásili svoj kolosálny návrat na scénu. Všetko je pripravené, mega show sa môže začať… čo by však čert nechcel, prichádza dôležitý šéf, ktorý transportuje jazdcov do Číny. Profesionáli nestrácajú všade prítomnosť a po zmiznutí na opačnú stranu Zeme, sa rozhodnú spolupracovať so svojím novým šéfom na diabolskom pláne. Čo všetko zažijú a hlavne, či sa im podarí dosiahnuť plánovaný cieľ, si nenechajte ujsť v očakávanom americkom mega formáte.

Premiéra v kinách: 16.06.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2)

Duchárske príbehy odjakživa zaujímali odvážlivcov, ktorí sa ničoho nebáli a chceli naozaj zistiť, či povestné zlo je len miestna povedačka, alebo skutočná realita. Vybraný kúsok Vás zaujme tradičným dejom- starý dom, ktorý má neživých obyvateľov, čo škodia živým nájomníkom a pokúša sa ich pripraviť o život. Ideme sa báť?

Premiéra v kinách: 09.06.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 81%

Trailer k filmu

Foto: V zajatí démonov 2 (The Conjuring 2)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *