Čo nového pripravili tvorcovia filmov na tento mesiac?

Nezáleží na tom, či máte konzervatívny alebo svojrázny filmový vkus, ktorému len veľmi málo ľudí rozumie. Filmoví režiséri nezabúdajú ani na jednu alebo druhú skupinu filmových fanušíkov. Pretože každý filmový režisér je jedinečnou entitou ako jeho skalní podporovatelia. Dovoľte, aby sme vám aj tento mesiac priniesli to najnovšie z kinosál. Nechajte sa uniesť ľahkou komédiou, psychologicky ladenou drámou, ďalekými krajinami vo svete moderných a inteligentných technológií, a mnohými ďalšími. Výber spočíva na vás!

Čo nového pripravili tvorcovia filmov na tento mesiac

47 metrov (47 Meters Down)

Lisa a Kate prídu do Mexika, aby nazbierali nové sily do bežného života a prežili dobrodružnú exotickú dovolenku. V bare sa zoznámia s atraktívnymi miestnymi mužmi, ktorí im odporučia, aby vyskúšali jednu z najnebezpečnejších zábaviek mora. S potápačským vybavením, dobrovoľné zavreté v železnej klietke, sledujú plávajúcich žralokov okolo seba. Technické zabezpečenie lana na klietke sa uvoľní a výletníčky padajú 47 metrov na morské dno. Prežijú stretnutie tvárou v tvár s krvilačnými žralokmi alebo sa stane životné dobrodružstvo poslednou kapitolou v ich živote?

Hodnotenie podľa CSFD: 68 %
Premiéra v kinách: 06. 07. 2017
https://www.youtube.com/watch?v=VZS4bT2d2Cw

Vojna o planétu opíc ( War for the Planet of the Apes)

Šimpanza Caesara vychovali ľudia. Dlhé roky žil v domácnosti s rodinnými členmi iného rodu. Časy sa zmenili, nenávisť a honba za osídlením planéty človekom a zotročením opíc naberá na sile. Caesar, spolu so svojimi pokrvnými bratmi šimpanzami, sa postavia proti ľudom a krutej vláde. Chcú nájsť svoj domov na Zemi a nič ich nezastaví, aby bojovali za dôstojný život, ktorý si zaslúžia. Vojna, kde niet víťazov, sa práve začala…

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 13. 07. 2017

Ako sa stať zlatokopom (How to Be a Latin Lover)

Cobymu, atraktívnemu a udržiavanému mužovi vo vyššom veku, sa splnil životný sen. Našiel si bohatú starú dámu, ktorá financuje všetky jeho náklady. Vďaka nej si môže dovoliť žiť na vysokej nohe. Ako sa Coby vysporiada s tým, keď si jeho sponzorka nájde mladší, výkonnejší a reprezentatívnejší model?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 13. 07. 2017

Dunkirk (Dunkirk)

Vojaci z aliancii francúzskych, belgických a anglických jednotiek, sú odvelení na severofrancúzsku bojovú líniu v prístave Dunkerque. Ich úlohou je ochrániť strážené územie pred okupáciou troch tisíc stoviek nemeckých jednotiek. Vojna na mori sa spustí s ničivým prívalom ľudských obetí a domovov. Sledujme, ako si poradili spojenecké jednotky  s nadmernou presilou a hrdinsky padli v boji za vlasť a priateľov.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 20. 07. 2017

Baby Driver (Baby Driver)

Talentovaný chlapec s výbornými vodičskými zručnosťami sa postará o úspešnú bodku každej plánovanej krádeže. Baby sa však rozhodne ukončiť profesionálnu zločineckú kariéru. Chce žiť spokojným a bezpečným životom so svojou novou priateľkou. Preto prijme poslednú zákazku, ktorá sa vymkne spod kontroly. Ohrození sú nielen účastníci akcie, ale aj jeho priateľka. Naháňačka za slobodou a čistým štítom sa nezaobíde bez komplikácií.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 27. 07. 2017

Foto: Vojna o planétu opíc

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *