Brit s Ford KA takto zosmiešnil miliardára, VIDEO v článku

Arabský miliardár Turki Bin Abdullah blokuje parkovacie miesta v centre Londýna svojimi zlatými autami. Londým odpovedá svojráznym britským humorom. Brit so „zlatým“ Ford KA si pre neho pripravil tento odkaz, video v článku.

Brit s Ford KA takto zosmiešnil miliardára, VIDEO v článku

Miliardár si do Londýna priviezol hneď niekoľko drahých áut, nuž asi sa ozaj rád vozí len vo svojom. Priviezol si Lamborghini Aventador, Mercedes G63 6×6, Rolls-Royce Phantom Coupe a Bentley Flying Spur. Samozrejme všetky v jeho obľúbenej úprave zo zlata. Jeho vkus nebudeme komentovať, no miestnym sa nepáči, že nimi blokuje parkovacie miesta, čo nie je v Londýne legálne. Z početných pokút za stieračmi si zrejme ťažkú hlavu nerobí.

Brit sa na to rozhodol upozorniť a pokúsil sa tak zosmiešniť miliardára. Malé mestské auto Ford KA oblepil zlatou fóliou a následne ho zaparkoval medzi Lamborghini Aventador a Mercedes G63 6×6 miliardára Turki Bin Abdullaha. Celé si to nechal natočiť a už sa to šíri internetom. Snáď to pomôže a mesto príde s prísnejšími postihmi pre majiteľov áut, čo sa chcú len ukazovať v centre mesta so svojimi autami.

VIDEO: Zlatý Ford KA medzi zlatým Lamborghini a Mercedesom

Zdroj a foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *