5 tipov na kino novinky pre mužov na júl 2016

Horúčavy odštartovali leto. Nielen horúce leto nás láka tráviť príjemný čas pri vode. Nie je zdravé ani prirodzené, aby sme celý deň presedeli na Slnku, preto je potrebné nájsť si inú zábavku. Ak Vás nič nenapadá, my by sme riešenie mali- pozrieť si kvalitné filmové spracovanie Vašej obľúbenej knihy alebo, nechať sa prekvapiť alternatívnym záverom scenáristov. Nech sa páči, naše kino lahôdky!

Očista 3 (The Purge: Election Year)

Legenda o Tarzanovi (The Legend of Tarzan)

Neslávne známy kráľ džungle a pán opíc, Tarzan sa vráti zo svojho prirodzeného prostredia džungle, aby pobudol po boku vernej Jane v mestskej džungli. Ako diplomata v rámci mierových konaní ho britská vláda vyšle do Konga, aby sa stal cieľom útokov pre nepriateľa. Obháji Tarzan hodnosť kráľa džungle alebo padne v boji?

Premiéra v kinách: 07.07.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 62%

Trailer k filmu

Očista 3 (The Purge: Election Year)

USA povolili jednu noc v roku, počas ktorej je legálne zabíjať, znásilňovať alebo týrať ľudí. Noc očisty pripravila senátorku Roanovú o celú jej rodinu. Po 15 rokoch sa vracia a kandiduje v prezidentských voľbách, aby Noc očisty definitívne zrušila. Čas pred voľbami je dlhší ako čas do Noci očisty. Prežije senátorka so svojím ochrankárom navzdory krvavému osudu, ktorý jej nepriatelia určili?

Premiéra v kinách: 07.07.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 62%

Trailer k filmu

Mike a Dave zháňajú baby (Mike and Dave Need Wedding Dates)

Bratia Mike a Dave, sú neprekonateľnými kráľmi všetkých párty, dobrodružstiev a spoločenských trapasov. Každá rodinná oslava skončí za prítomnosti 2 spoločensky nebezpečných živlov totálnym fiaskom. Ich sestra plánuje svadbu na Hawaii. Bratia sľúbia, že sa polepšia a nebudú robiť problémy. Otec im dá podmienku- so sebou si donesú slušné priateľky, ktoré na nich budú dohliadať. Čo sa však stane, keď nežnejšie pohlavie je rovnako zhýralé ako ich náprotivky? Jeden veľký trapas, na ktorý netrpezlivo čakáme!

Premiéra v kinách: 07.07.2016
Hodnotenie podľa CSFD: 72%

Trailer k filmu

Jason Bourne

Človek, ktorý sa zrodil, aby zabíjal. Všetkých a všetko, čo mu stojí v ceste za slobodou. Taký bol Jason, kým si neuvedomil najpodstatnejšie- „ ži a nechaj žiť.“ Snaží sa žiť normálnym spôsobom života, účty s nepriateľmi má takmer vyriešené. Bude v jeho silách možné zabudnúť na minulosť a stať sa obyčajným človekom? V hľadaní seba samého mu pomôže agentka Nicky.

Premiéra v kinách: 28.07.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Krotitelia duchov (Ghostbusters 3)

Kultová fantasy komédia sa vracia do kín, aby v nej mohol zahviezdiť nový tím odvážnych chytačov duchov v zložení- jadrová fyzička, strojárska inžinierka, recepčný a zbehlá obyvateľka z metropoly  New York, čo pozná každý kút mesta. Mesto je zaplavené paranormálnou aktivitou a nehostinnými duchmi, ktorí útočia na ľudí. Popasuje sa zohraný tím s neskrotenými duchmi? Nenechajte si ujsť kolosálny záver!

Premiéra v kinách: 28.07.2016
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Trailer k filmu

Foto: Očista 3 (The Purge: Election Year)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *