Horúce tipy na horúce chvíle

V intímnych záležitostiach je pre mnohých veľmi ťažké priznať zlyhanie. Ani dobre mienené rady vždy nepadnú na úrodnú pôdu. Tie naše by ale mohli. Oboznámte a inšpirujte sa štvoricou produktov, ktoré váš intímny život ozvláštnia a spravia ho pestrejším ako kedykoľvek predtým.

dvojica

Hrejivé pocity
Len máloktorý výrobok má vo svojom segmenty taký cveng ako kondómy Durex. Prezervatívy tejto značky sú stálicou na trhu a v posteliach už niekoľko desiatok rokov, počas ktorých ich výrobca prišiel s viacerými zaujímavými inováciami a novinkami. Za vyskúšanie rozhodne stojí model Pleasuremax warming. Už jeho názov napovedá niečo o vlastnostiach, ktoré v sebe snúbi – príjemne hrejivý pocit a vrúbky s prúžkami spoľahlivo prispejú k ceste na absolútny vrchol blaha. Durex Pleasuremax warming má hrúbku klasických 0,07mm, ktorá však ani pre vás nebude prekážkou.

Zvodné arómy
Láska útočí na srdce, rozum a všetky ľudské zmysli. Azda aj preto sa výrobcovia inšpirovali chuťami a vôňami a na trh zaradili aromatizované kvalitné kondómy. Nečakajte gastronomické špeciality, skôr ozvláštnenie rozkoší. Ešte lepší a príjemnejší pôžitok z milovania môžete získať aj s použitím kondómov s arómami horúcej čokolády, mäty, jablka alebo pomaranču. K netradičnosti chvíle prispeje aj farba prezervatívu, ladená podľa jeho príchute.

Môže to ísť aj ľahšie
Ani v milostnom živote nevychádza vždy a všetko podľa predstáv. Môžete sa cítiť výborne, no vaše telo to bude cítiť inak. Čo robiť, ak vlhkosti nie je toľko koľko práva potrebujete? Odpoveďou sú lubrikačné gély, z ktorých si vybrať nebude pre vás žiaden problém. Vždy je však výhodou, keď dostanete viac, preto vyskúšajte masážny gél Durex Play s Aloe Vera. Vďaka výťažku z Aloe má tento lubrikant zvlášť upokojujúce účinky pre pokožku a navyše s ním môžete dokonale vymasírovať telo a intímnej partie.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *