Autoservis, do ktorého sa budete chcieť vracať

Aj keď venujete vášmu autu všetku starostlivosť, môže sa stať, že príde chvíľa, keď budete musieť zájsť do servisu. Môže ísť len o banálnu výmenu prasknutej žiarovky, prezutie pneumatík alebo výmenu oleja, ale rovnako tak aj o nečakanú poruchu, ktorej zanedbanie by mohlo viesť k ďalšiemu poškodeniu, prípadne k nepojazdnosti auta.

Pre takýto prípad je tu pre všetkých vodičov áut, ktorí sa pohybujú v oblasti Bratislavy a širokého okolia, autoservis AZ pneu. Sídli v Bratislave-Dúbravke na ulici Polianky.

O záruku neprídete

Môžu ho využiť ako majitelia starších vozidiel, tak aj tých, čo majú novší dátum výroby. Mnoho vodičov nových áut má obavy, že musí jazdiť len do autorizovaných servisov. Nie je to tak úplne pravda. Už niekoľko rokov existuje nariadenie Európskej únie o tzv. skupinovej výnimke. Tá umožňuje vodičom právo slobodnej voľby v tom, aký servis si vyberú pre svoje vozidlo a akým spôsobom sa budú o auto starať. Každý majiteľ automobilu teda môže využívať služby akéhokoľvek nezávislého servisu, bez toho, aby sa musel báť, že príde o záruku.

Vhodnou voľbou môže byť taký kvalitný nezávislý autoservis napríklad pre správcov veľkých firemných autoparkov. Oproti autorizovaným servisom možno dosiahnuť veľké úspory nákladov na prevádzku firemnej flotily. S využitím vernostného programu dostanete napríklad aj 15% zľavu na náhradné diely.

Autoservis, do ktorého sa budete chcieť vracať
V autoservise AZ pneu v Bratislave sa o vaše vozidlo postarajú ako o vlastné. (Foto: az-pneu.sk)

Mať „svoj“ autoservis, do ktorého budete pravidelne jazdiť, je určite dobré aj pre nefiremných zákazníkov. Mechanici poznajú servisnú históriu vášho vozidla a servis nemusí zdĺhavo zisťovať, čo sa všetko na aute opravovalo alebo vymieňalo. Zákazník zasa môže odchádzať s pocitom, že ho poznajú, o auto sa mu dobre postarajú a hlavne, že vie, čo robia. To je lepšia voľba, ako servisovať auto niekde v garáži, nemyslíte?

Všetko na jednom mieste

Ale AZ pneu nie je len autoservis. Už niekoľko rokov poskytuje tiež služby pneuservisu. Skvelé je, že sa dá na prezutie objednať online, teda hneď vidíte voľné termíny a behom chvíle si tak môžete zarezervovať miesto na konkrétny čas, ktorý vám vyhovuje. Prezutie je vybavené v priebehu polhodiny a vy nemusíte nikde zbytočne čakať.

Okrem autoservisu a pneuservisu je AZ pneu aj e-shop s pneumatikami, diskami a autopríslušenstvom. Všetko ohľadom pneumatík (a nielen ich) tak môžete vybaviť na jednom mieste. Potrebujete disky? Nie je problém. Chýba vám niečo z povinnej výbavy? Na AZ pneu zoženiete tiež. Idete na hory a nemáte snehové reťaze? Nevadí, aj toto tam vyriešite.

Ak hľadáte komplexné služby týkajúce sa starostlivosti o vaše vozidlo, v AZ pneu v Bratislave sú pripravení vám pomôcť, či už prídete s jedným autom, alebo s celou firemnou flotilou.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *