5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman

Odstrihnite sa od rušivých internetových stránok, ktoré ponúkajú lacnú zábavu či krátkodobé pobavenie. Stráňte sa rovnako rôznych protestov a anti kampaní, ktoré podnecujú k násiliu alebo vyvolávajú verejné odcudzovanie skupín či riziko predbežného zadržania vo väzenskej cele. V neposlednom rade je to často len strata času.

5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman
5 rád, ktoré by mal poznať každý gentleman (Foto: unsplash.com)

Oblek je nadčasová vec v šatníku, ktorá žiadnemu mužovi nesmie chýbať. Vlastniť dobre padnutý oblek vašej postave so správnou dĺžkou a strihom je veľmi užitočná vec. Kvalitný oblek v dobrom prevedení nestráca na šarme ani po niekoľkých rokoch. Kvalitné kožené topánky k dobre padnúcemu obleku a nohaviciam sú vhodné pre všetky možné spoločenské udalosti. Na ich kúpe si dajte záležať a dobre ich rozchoďte. Muža so štýlom žiadna žena neprehliadne.

Nezabúdajte ani na to, že ak vás niekto o niečo požiada alebo sa vám ozve, je nanajvýš vhodné vyjadriť sa čo najskôr. Hoci môžete mať námietky voči žiadosti, ktorú ste dostali, buďte taktní a slušne odmietnite. Každý z nás by mal vedieť prijať odmietnutie, poučiť sa z neho a nerobiť znovu tie isté chyby.

Aj tieto rady sme hľadali na stránkach magazínu prepanov.sk, kde nájdete aj ďalšie zaujímave tipy a rady pre nás mužov. Pánsky magazín pre mužov píše a publikuje na témy článkov ako sex a vzťahy, zdravie, tipy a rady, móda, voľný čas a pre veľa ďalších tém.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *