5 tipov na kino novinky pre mužov na september 2016

Krásne slnečné dni sa pomaly, ale isto chýlia ku koncu. Posledným augustovým dňom sme sa rozlúčili s nádhernou oblohou posiatou hviezdami a nočnými horúčavami. Kde niečo končí, iné sa začína… pred nami sa črtá bezstarostné babie leto, čas zberu plodov jesene a vôňa tradičnej slovanskej medoviny. Rovnako ako vy, ani my sme nenechali nič na náhodu a sme tu opäť s novými tipmi na našu kino mániu. Chceme vám zaželať krásny čas jesene v kruhu Vašich milovaných a priateľov, nech je na čo spomínať!

Hra o život (Nerve)

Bláznivá päťka (Five)

Nájsť priestranný a vybavený byt v Paríži, nasťahovať si do neho starých kamarátov, žiť podľa vlastných pravidiel. Samuel a jeho kamaráti odmietajú žiť pod rodičovskou strechou plnou zákazov a príkazov, preto si splnia dávnu túžbu žiť po svojom. Čo sa však stane, keď Samuelov otec príde nato, akú búdu na neho syn ušil a vôbec neštuduje za lekára, navyše robí svojej rodine veľkú hanbu? Koniec prísunu peňazí… tu sa začína skutočný život práce, nelegálnych obchodov a kopa vtipných situácií, ktoré sa s nimi zvezú.

Hodnotenie podľa CSFD: 68%
Premiéra v kinách: 01.09.2016

Trailer k filmu

Mechanik 2 (Mechanic: Ressurection)

Kto by ho nemal rád- obávaný, nebezpečný a ozbrojený Jason Statham sa znovu predvedie v akčnej komédií, kde ostane verný svojej povesti. Dostane ponuku, ktorá sa neodmieta a po jej úspešnom ukončení, ergo, trvalom zneškodnení nepriateľov, zahladení stôp, sa na jeho účet dostaví slušná sumička amerických dolárov za plné nasadenie. Čo si Arthur naozaj neprial, je unesenie jeho priateľky, ale nebol by to on, aby nechcel zachrániť krásnu ženu v hroziacom nebezpečenstve…

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 08.09.2016

Trailer k filmu

Hra o život (Nerve)

Dievča, ktoré celý život nechcelo riskovať a robiť veci, ktoré sú nesmú, sa nechá zviesť do virtuálneho hracieho sveta Nerve. Spočiatku dostane nevinné zadania bozku s cudzincom, rande s neznámym, skúška príšerne drahých šiat. Už nejde iba o hru, ak so svojím spoluhráčom prestanú hrať, ich život skončí fatálne, žiadne opakovanie hry v prípade zlého rozhodnutia nie je možné.

Hodnotenie podľa CSFD: 72%
Premiéra v kinách: 15.09.2016

Trailer k filmu

V mene krvi (Blood Father)

John Link prevádzkuje tetovacie štúdio, kde sa snaží zabudnúť a odčiniť svoju špinavú minulosť, popretkávanú alkoholom, drogami a násilím. Jablko nepadá ďaleko od stromu. Jeho dcéra rovnako ako podarený otecko, pláva v mútnych vodách ilegálneho obchodu s drogami. Jedného dňa ho prekvapí nečakaným telefonátom v zúfalstve o život, pretože je posledný, kto jej dokáže pomôcť. John sa dostáva do zabehaných chodníčkov, čelí konfrontácii s ostrieľanými drogovými dílermi, aby zachránil dcéru od živého nebezpečenstva.

Hodnotenie podľa CSFD: 64%
Premiéra v kinách: 15.09.2016

Trailer k filmu

Deepwater Horizon: More v plameňoch (Deepwater Horizon)

Ropná spoločnosť Deepwater Horizon pošle svojich pracovníkov na plošinu v Mexickom zálive, odkiaľ chce expandovať s novými súčiastkami na svetový trh produktov. Nikto Vám nezaručí 100% bezpečnosť pri práci. Obzvlášť, ak ste na mori, vystavený rizikám najmodernejších technológií a rozmarom morských prúdov. Podarí sa zvyšku žijúcej posádky vrátiť sa do rodín alebo všetci zahynú uprostred mora? Film bol nakrútený podľa skutočných udalostí globálnej katastrofy z 20.apríla 2010.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 29.09.2016

Trailer k filmu

Foto: Hra o život (Nerve)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *