5 tipov na kino novinky pre mužov na máj 2017

Nielen povýšenie v práci alebo zvládnutie ťažkej skúšky je pre človeka jedinečným dňom. Výnimočný deň pre režiséra nastáva vtedy, keď sa jeho film prvýkrát objaví v kino premiére a diváci môžu posúdiť, či sa práca scenáristov, strihačov, kameramanov, zvukárov a hercov naozaj podarila. Prijmite naše pozvanie do kín a nechajte sa očariť jedným či viacerými z noviniek!

Strážcovia Galaxie Vol. 2  (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

Strážcovia Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

Pokračovanie úspešnej vesmírnej komédie je späť. Štvorica nebojácnych hrdinov v zložení odvážneho Star Lorda, zelenej krásky Gamory, siláka Draxa, medvedíka čistotného Rocket a najmenšieho člena Baby Groota, sú na scéne, aby vyčarovali na vašej tvári úsmev a z chuti ste sa mohli zasmiať. Partička bude chrániť Zem pred možnými hrozbami, viesť boj s vesmírnymi nepriateľmi a hľadať zmysel svojej misie. Hviezdna spoločnosť práve prichádza…

Premiéra v kinách: 04. 05. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Denník rušňovodiča (Dnevnik masinovodje)

Ilja je rušňovodič ako jeho starý otec, prastarý otec a pra- prastarý otec… Sima je jeho syn, ktorý sa tiež stal rušňovodičom. Rodinná sága starého remesla nestráca na kráse. Niesť zodpovednosť za všetkých cestujúcich vo vlaku, dávať pozor či sa na koľajniciach nenachádza človek alebo zviera, predísť zrážke a stretu so smrťou. Každá sekunda času rozhoduje o tom, či budeme žiť alebo zomrieme… najmä, ak sa nachádzame pri železnici a koľajniciach. Predstavujeme vám originálnu čiernu komédiu so Srbska, ktorá je nádejnou snímkou na Oskara.

Premiéra v kinách: 04. 05. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: 79 %

Muž menom Ove (En man som heter Ove)

Penzista si kráti chvíle otravovaním susedov svojou zatrpknutou povahou a nezmyselnými príkazmi, čo by mali robiť. Takmer každému susedovi pokazí pekný deň večným frflaním, vyhrážaním a úzkoprsými názormi. Taký je Ove. Mladý pár z Pakistanu príde bývať do Švédska a čo by čert nechcel, práve v susedstve Oveho domu. Dokáže starý zatrpknutý muž prijať nových susedov alebo sa zhostí svojej roly otravného penzistu?

Premiéra v kinách: 11. 05. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: 81 %

Votrelec: Covenant (Alien: Covenant)

Vesmírna expedícia Prometheus mala za úlohu nájsť živé bytosti v neprebádanom území. Takmer nikto z posádky neprežil, iba jediný člen s vážnym poranením. Cestou späť vo vesmíre ho našla schopná žena, ktorá mu pomohla vyzdravieť. Nastala chvíľa, aby sa uzdravený a životaschopný muž vrátil do vesmíru a čelil nepoznaným obyvateľom krajiny v druhej galaxii. Filmová séria Votrelec sa dočkala úspešného návratu do kín!

Premiéra v kinách: 18. 05. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (Dead Men Tell No Tales)

Kapitán Jack Sparrow s pochybnou povesťou sa ocitá v životnom nebezpečenstve, kde čelí starému nepriateľovi, neživému kapitánovi Salazarovi. Salazara môže poraziť iba vtedy, ak ako prvý získa Poseidonov trojzubec, mocnú zbraň proti všetkým duchom na morskom dne. So svojimi schopnosťami si však nevystačí, preto presvedčí mladú astrónomku Carinu a námorníka Henryho, aby mu pomohli nájsť cestu za trojzubcom. O dobrodružstvo na mori je postarané!

Premiéra v kinách: 25. 05. 2017
Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia

Foto: Strážcovia Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *