5 tipov na kino novinky pre mužov na január 2017

Silvestrovským ohňostrojom sme privítali Nový rok 2017. Ako správni vinšovníci vám prajeme množstvo príjemných zážitkov, splnenie osobných ale i kariérnych ambícií a túžob, dostatok správnych priateľov, lásky, pokoja, zdravia a rozumu. Tak ako ku nám zavítal sneh a chladný obraz pani Zimy, my vám prinášame niekoľko kino tipov na spríjemnenie voľných dní a najmä, pre správne kultúrne vyžitie. Úspešný Nový rok 2017 všetkým!

Resident Evil Posledná kapitola

Veľký čínsky múr (The Great Wall)

Odštartujme rok s dobrodružným sci-fi trilerom, s historickými prvkami, v spoločnosti Matta Damona. Priamka času zaveje do stredovekej Číny v 15. storočí počas budovania Veľkého čínskeho múru. Obávaní bojovníci William Garin a Pero Tovar cestujú do Číny, aby získali strelný prach. Dobrodruhom skrížia cestu ozbrojení žoldnieri z Bezmenného rádu. Strážia Veľký čínsky múr pred inváziou akýchkoľvek nepriateľov z neznáma. Dvaja priatelia sa dostanú do problémov so žoldniermi a hrozí im trest smrti. Do krajiny vtrhnú nebezpečné príšery a rabujú okolité prostredie. Rád musí poľaviť zo svojich prísnych zákonov a spojiť sily v mene ochrany vlasti. Tešte sa na strhujúci dej, ktorý vás nenechá v kine oko zažmúriť!

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 05.01. 2017

Trailer k filmu

Temná strana Mesiaca (Die dunkle Seite des Mondes)

Urs je skúsený právnik, má na konte veľa vyhratých súdnych prípadov. Darí sa mi po všetkých stránkach života, až sa mu jedného dňa konkurenčný kolega nezastrelí pred jeho očami. Ursa to prinúti zamyslieť sa nad zmyslom života. Spozná atraktívnu mladú ženu, ktorá mu ponúkne uvoľnenie všetkého stresu vďaka halucinogénnej hube. Jeho osobnosť sa zmení na nepoznanie – z kultivovaného právnika sa stane nevypočítateľný dobrodruh, ktorý prijíma každú nebezpečnú výzvu. Riadi sa živočíšnymi pudmi a nepozná strach. Ktorá osobnosť vyhrá v jeho mysli a úplne ho ovládne? Dokáže sa vrátiť do kolotoča pracovných povinností alebo podľahne svojej zvrátenej tvári?

Hodnotenie podľa CSFD: 66%
Premiéra v kinách: 05. 01. 2017

Trailer k filmu

Pod rúškom noci (Live by Night)

Joe Coughlin, hlavný hrdina príbehu, poznačený striktnou výchovou otca policajného náčelníka, sa rozhodol ísť vlastnou cestou spravodlivosti. Amerika a pohnuté pomery spoločnosti prohibíciou a blížiacou sa Veľkou hospodárskou krízou na Wall Street praje obyvateľom získať všetko, po čom túžili – moc, spoločenský status a peniaze. Po negatívnych životných skúsenostiach opúšťa Boston. Začína nový život na Floride. Nelegálny obchod s rumom ho pohltí. Stáva sa z neho rumový magnát. Žije život podľa vlastných pravidiel. Osud mu však dokáže, že všetko, čo urobí, sa mu raz vráti a nie v podobe, akej by čakal…

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 12. 01. 2017

Trailer k filmu

Rozpoltený (Split)

Človek s vážnou duševnou poruchou unesie 3 dievčatá a väzní ich v podzemných priestoroch. Kevin nemá iba takú bežnú poruchu ako všetci ostatní duševne narušení. Obete sa v jednej chvíli rozprávajú s 9 ročným dievčatkom, a hneď potom sa zosobňuje do role starej ženy. Jeho psychika pozná 23 rôznych osobností, do akých sa premieňa. Poslednou fázou je beštia. Dievčatám ide o život. Dokážu sa vymaniť z väznenia nevyspytateľného človeka včas? Napäto očakávame záver filmu!

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 19. 01. 2017

Trailer k filmu

Resident Evil: Posledná kapitola (Resident Evil: The Final Chapter)

Alice, jediná skutočná bytosť vo svete nemŕtvych, sa vracia do krajiny svojich nočných mor, aby porazila pôvodcu zla – spoločnosť Umbrella Corporation. Temné mesto Raccoon City, nasiaknuté polomŕtvymi postavami, ktoré vedia iba požierať a ničiť všetko živé, tvoria (ne)živý organizmus zničeného mesta. Vráti Alice život do smrťou zasiahnutej zeme alebo ju navždy pohltí?

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 26. 01. 2017

Trailer k filmu

Foto: Resident Evil Posledná kapitola

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *