5 tipov na kino novinky pre mužov na február 2016

Rok 2016 sa pretavil do druhého kalendárneho mesiaca. Pracovných povinností síce neubudlo, podanie daňových priznaní si opäť vypýtalo dávku lišiactva a trpezlivosti, pretože „dane a smrť sú večné. “ Počet pozitívnych správ, ktoré by potešili hravú dušu chlapa, stagnuje… ale viete, čo? Na nás a čerstvú nádielku filmov sa môžete spoľahnúť!

13 hodín: Tajní vojaci z Bengházi

Päťdesiat odtieňov čiernej (Fifty Shades of Black)

Dominantný pán Grey a submisívna študentka Anastasia vedú tajomný románik zaváňajúci nebezpečenstvom a vášnivou iskrou… vážne si myslíte, že Vás chceme nalákať na ženské knižné porno? Päťdesiat odtieňov čiernej je novodobou recesiou na filmový trhák, ktorý spôsobil veľký ošiaľ. Citujeme extrakt z úvodného textu: „ Čo keby bol skôr black ako grey, prachy získal dosť podivným spôsobom a v posteli by bol úplne márny?“ Možno si myslíte, že ženské filmy sú len slepačím odvarom pre dušu. Režisér Marlon Wayans využil prevzatú dogmu a upravil do pozerateľného formátu pre chlapa.

HODNOTENIE PODĽA CSFD: 46%
PREMIÉRA V KINÁCH: 04.02.2016

Trailer k filmu

13 hodín: Tajní vojaci z Bengházi (13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi)

Dej príbehu reflektuje na 11. výročie pádu Newyorských dvojičiek. Americká vojenská jednotka chce realizovať svoju expanzívnu vojenskú politiku na líbyjské mesto Bengházi. Pracovníkov ambasády čaká neľahká úloha- zastaviť narušiteľov pokoja a vrátiť miestu ráz bezpečnosti. Podarí sa Bengházi ustáť vojenskú presilu?

HODNOTENIE PODĽA CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
PREMIÉRA V KINÁCH: 04.02.2016

Trailer k filmu

Deadpool (X-Men: Deadpool)

Wade, vojak v službách špeciálnych jednotiek dostane rakovinu kože. V snahe prežiť a zvíťaziť nad zákernou chorobou podstúpi experimentálnu liečbu. Získa výnimočnú schopnosť samo uzdravovania. Daňou za záchranu života mu je desivý až patetický vzhľad. Vyzerá groteskne, akoby „ malo avokádo sex so starším avokádom.“ Sledujte s nami jeho zábavný príbeh za spravodlivosťou. O humor máte postarané!

HODNOTENIE PODĽA CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
PREMIÉRA V KINÁCH: 11.02.2016

Trailer k filmu

Hundroš (The Grump)

Predstavujeme Vám film z dielne islandskej réžie, ktorý má potenciál nadchnúť publikum. Hundroš je postarší pán, držiaci sa minulosti a zaužívaných zvykov. Má svoju ulitu, z ktorej odmieta vyjsť a priznať si, že dnešok nie je o včerajšku. Ako rekonvalescent musí ísť na doliečenie v Helsinkách. Je zarytý mizogýn a sedieť v aute so ženou, ktorá je šoférkou, je pre neho nočnou morou. Tvrdošijne nástojí na svojich mamutích názoroch a nechce si priznať, že sa potrebuje zmieriť so synom. Čo sa stane, ak všetko, čo v živote odmietame, nám zrazu stojí v cestu a musíme tomu čeliť? Na rébus zo skladačky prídete po pozretí filmu.

HODNOTENIE PODĽA CSFD: 76%
PREMIÉRA V KINÁCH: 11.02.2016

Trailer k filmu

Saulov syn (Son of Saul)

Žid Saul Ausländer pracuje v Osvienčime ako pomocná pracovná sila pri plynových komorách a zbavovania sa ľudských tiel. Jeho život sa rozpadne na maličké kúsky vo chvíli, keď zbadá telo svojho syna. Rozhodne sa realizovať tŕnistú a predovšetkým nebezpečnú cestu za rabínom, aby jeho syn odišiel zo sveta dôstojným spôsobom. Držíme mu palce na nohách aj rukách, aby sa cieľ dočkal zrealizovania.

HODNOTENIE PODĽA CSFD: 86%
PREMIÉRA V KINÁCH: 18.02.2016

Trailer k filmu

Foto: 13 hodín: Tajní vojaci z Bengházi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *