Tipy na zásnuby

Chceli by ste svoju drahú polovičku konečne požiadať o ruku a neviete ako na to? Pozrite sa s nami na pár tipov, ktoré vám pomôžu s naplánovaním celých zásnub.

Tipy na zásnuby

Vopred sa porozprávajte o svadbe
Veľa mužov vymýšľa všelijaké spôsoby ako zistiť či ich priateľka skutočne chce svadbu. Pritom najjednoduchšie je opýtať sa. Nenápadne zaveďte reč na tému svadby a ľahko tak zistíte či vaše milovaná nad svadbou tiež uvažuje. Pokiaľ nie, možno nie je tá správna doba a skúste ešte nejaký čas s prípravou zásnub počkať.

Zožeňte zásnubný prsteň
Pokiaľ zistíte, že o svadbe uvažujete obaja, nie je na čo čakať. Vydajte sa na nákup zásnubného prsteňa, ktorým vyjadríte ako veľmi je pre vás dôležitá. Nezáleží ani tak na cene, skôr vyberajte zásnubný prsteň, ktorý vašu milovanú skutočne okúzli.

Zistite, po akom prsteni túži
To je asi najťažšia časť zásnub, ktorá potrápi mnoho mužov. Pri výbere zásnubného prsteňa sa skúste inšpirovať v jej šperkovnici, alebo sa môžete opýtať i jej najbližších priateľov. Možno vám sama napovie, až bude hovoriť o diamantových prsteňoch svojich kamarátok.

Prijmite pomoc
Prípravy zásnub môžu byť náročné, obzvlášť pokiaľ ju chcete prekvapiť originálnou žiadosťou o ruku. Nehanbite sa teda požiadať o pomoc priateľov alebo rodinu, ktorí vám určite ochotne pomôžu.

Počkajte si na správny okamžik
Polovicou úspechu je v prípade zásnub správne načasovanie. Dajte jej zlatý prsteň v momente kedy nebude môcť od dojatia odmietnuť. Nebuďte teda netrpezliví a neponáhľajte sa. Mohli by ste tak nechcene pokaziť najkrajší okamžik jej života.

Vyberte nezabudnuteľné miesto
Požiadajte ju o ruku na mieste, ktoré je pre vás oboch dôležité. Napríklad tam, kde ste mali prvú schôdzku, alebo kde ste sa po prvý raz pobozkali. Vytvoríte tak nádhernú romantickú atmosféru.

Buďte sami sebou
Veľa pánov pripraví originálnu žiadosť o ruku ako vystrihnutú z romantických filmov. Je to ale to čo vás vystihuje? Dajte do zásnub skutočne niečo zo seba. Ak hráte na gitare, pokojne jej zložte pesničku. Ak maľujete, vytvorte jej krásny zásnubný obraz. Pokiaľ nemáte ani hudobný, ani maliarsky talent, tak jej napríklad pripravte jej obľúbenú večeru!

Text: PR, foto: ilustračné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *