17 rád od žien pre mužov, ako flirtovať so ženou v bare

Modelová situácia: sedíte v bare s pohárikom whisky a blízko vás sedí atraktívna žena, s ktorou hodláte prežiť vášnivú noc. Zahráte si s ňou lov na mačku a myš. Čo urobiť, aby sa nevinný flirt zmenil na milovanie s krásnou neznámou? Čítajte, máme pre vás osvedčené rady a triky!

17 rád od žien pre mužov, ako flirtovať  so ženou v bare

Môže sa vám stať, že budete pôsobiť na objekt svojho záujmu odstrašivo. Možno zabudnete objednať drink pre jej kamarátku. Alebo zložíte verše, v ktorých budete vyznávať svoje city Kláre, ale ona sa volá Karolína! Takto na ňu určite dojem nesprávte.

Vyspovedali sme niekoľko reprezentantiek ženského pohlavia, aby sme spoločne s nimi rozlúskli tento tvrdý oriešok. Tu sú ich rady adresované mužom.

#1 Nezízajte

„ Nepozerajte na nás ako teliatko na nové vráta. Milý úsmev a nenápadné pohľady vás urobia žiadanejšími pre nás. Zazeranie, pokrikovanie a zízanie pôsobia ako repelent proti komárom. Navyše sa necítime dobre. ”

#2 Očný kontakt

„ Ak hráte lov na mačku a myš, hravé pohľady sú viac ako potrebné. Pri rozhovore sa krátko zahľadíte do jej očí, svoj pohľad na chvíľu odvrátite. Celé umenie. ”

#3 Správne zvolený drink

„ Neposielajte nám svetlého ležiaka, ak ho nepijeme. Opýtajte sa čašníka čo pijeme a vyberte podľa toho. Ak váhate, čo objednať, sódovka s citrónom alebo perlivá minerálka nikoho neurazí. ”

#4 Objednajte aj kamarátke

„ Buďte priateľskí ku našim kamarátkam. Keď sedia pri nás, objednajte im drink rovnako ako nám. Ste neokrôchanci, ak na ne zabudnete. ”

#5 Namiesto drinku pesnička

„ V prípade, že sa Jukebox v bare nachádza. Opýtajte sa nás, akú pieseň máme rady a nechajte ju pre nás zahrať. To veľa napovie o vašej veľkodušnosti. ”

#6 Nečakajte za drink odmenu

„ Počkajte na reakciu. Chlapi si mylne myslia, že keď kúpia žene drink, automaticky sa s ňou môžu zhovárať alebo mať neslušné návrhy. Mali by ste to brať ako nezištné gesto. Očakávať od nás slušné poďakovanie a nič viac. ”

#7 Požiadajte barmana, aby vás predstavil dáme

„ Ako môžete vedieť, či mala zlý deň, je nervózna, chce byť sama alebo sa dá zbaliť? Barman to bude zaručene vedieť! Váš pomocník do neprebádaného územia. Rozprával sa s ňou, a navyše vie, čo pije. ”

#8 Neriešte svojich priateľov

„ Muži sú nechutné prasatá, keď sa ″zgrupujú″ do partie kamošov. V takom prostredí pôsobia ako mentálne zaostalí. Nesnažia sa zapôsobiť na ženu, ale na kamošov. ”

#9 Opatrne s komplimentmi

„ Úprimne, ak vám niekto povie, že ste ten naj- krajší, múdrejší, lepší človek na svete, uveríte mu? Asi ťažko. S nami je to rovnaké. Hovorte nám, to čo si naozaj myslíte. ”

#10 Správajte sa prirodzene

„ Pekne nás pozdravte, predstavte sa a zhovárajte sa s nami ako s človekom. Čudovali by ste sa, ako vysoko si ceníme bezprostrednosť. ”

#11 Nie je to žiadna veda

„ Mať správny (priateľský) prístup je kľúčom k úspechu. Žena je človek ako vy. Ak sa s vami nechceme rozprávať, prijmite to a nájdite si inú, ktorá sa s vami bude rozprávať. Nie sme namyslené, potvory a netýkavky. Jednoducho o vás nemáme záujem. ”

#12 Nekritizujte nás

„ Nech vám ani nenapadne povedať, že tie zoštíhľujúce nohavičky nás robia chudšími. Nepoukazujte na naše nedostatky. ”

#13 Nedvorte nám hneď

„ Iný prípad, ak si to samé neverbálnou komunikáciou nevyžiadame. Čím viac na nás budete tlačiť, tým rýchlejšie odskočíme. Základné pravidlo interakcie dvoch pohlaví. Rozprávajte sa, smejte sa s nami na vtipných zážitkoch, vytvorte vzájomne puto. Neberte nás ako jednorázovky. ”

#14 Vymyslite interaktívny program

„ Ísť na kúpalisko alebo zaplávať si v jazere, loviť ryby… Môže sa to vyvinúť tým najlepším smerom. ”

#15 Buďťe gentlemani s vyberanými spôsobmi

„ Najviac ma odradí jeho lacný prístup ku ženám, ako pokrikuje na čašníka. Trpezlivosť a dobré spôsoby sú zvodné lákadlá.”

Náš SUPER TIP: Správne zvolené oblečenie môže o vás povedať viac, ako hodiny konverzácii. Mnohé obchody ponúkajú kompletné outfity podľa toho, kam máte namierené, ako napríklad BudChlap, ZOOT, Answear, AboutYou a iné. Na webe https://www.kuponyzdarma.sk/ nájdete zľavové kódy k nákupu online.

#16 Nesnažte sa byť za každú cenu zábavný

„ Vyjadrovať sa na účet mojich priateľov, kvality obsluhy a politickej situácie nie je smiešne. Na hanbu. Ľudia ukazujú svoje masky, nie skutočné tváre. Byť zdravo sebavedomý, mať svoju hrdosť a vedieť oceniť druhých. Tým si nás každý chlap získa. ”

#17 NIE ═ NIE

„ Zoberte „NIE” ako odpoveď. ”

Autorom článku v pôvodnom znení je Dan Gentile. Autor by sa touto cestou chcel poďakovať každej žene, ktorá prispela do článku svojím názorom. Nech sa ich životy naplnia množstvami pozvaní na drink od správnych chlapov a senzačným výberom piesní na Jukebox, ale hlavne harmonickým, láskyplným vzťahom.

Zdroj: thrillist.com (autor Dan Gentile), foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *