5 tipov na filmové novinky pre mužov na november 2015

Chladný november láka zababušiť sa do deky, pripraviť si silný zázvorový čaj a pustiť si zopár akčných filmov. Pre toho, kto si radšej zájde do kina, prinášame filmové novinky pre mužov na november. Prinášame vám niekoľko redakčných tipov, ktoré sa oplatí pozrieť. Prajeme vám príjemné filmové zážitky!

5 tipov na filmové novinky pre mužov na november 2015

Spectre

Voľné pokračovanie Jamesa Bonda z hviezdnou špičkou Danielom Craigom, ktorý dostane záhadný odkaz z minulosti. Tajomstvo čaká na svoje odhalenie. Kvalitné spracovanie nesklame, herecké obsadenie zaujme opäť pre pôvabné ženské postavy ako Naomi Harris alebo filmová Kleopatra Monica Belluci. Fanúšikovia bondoviek by si ďalšiu časť rozhodne nemali nechať ujsť.

Hodnotenie podľa CSFD: 74%
Premiéra v kinách: 05.11.2015

Steve Jobs

Americkí scenáristi ukázali lesk, slávu a pád uznávaného počítačového profíka Steve Jobsa v strhujúcej biografickej dráme. Vášeň, vynaliezavosť, tvorivý duch a dravosť boli hybnou silou ku budovaniu Jobsového digitálneho impéria. Apple Inc.je sám o sebe pojmom. Sledujte s nami živý príbeh a odkaz, ktorý nám zanechal Steve Jobs svojím životom a prácou.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 12.11.2015

Špinavá dohoda (Black Mass)

Vyšetrovanie kriminálnych prípadov v Bostone riadi vplyvný John Collony. Priatelí sa gangstrom Whiteym Buglerom, ktorý mu značne pomáha v hladkom riešení prípadov a vyšetrovaní. Spolupráca dvoch starých kamarátov z detstva sa ocitne v kolapse, keď Whitey zamieša mútne vody podsvetia až natoľko, že sa dostane na zoznam 10 najhľadanejších kriminálnikov. Johna čaká Sofiina voľba- podržať stranu verného kamaráta alebo hájiť spravodlivú ruku zákona? Hviezdne osadenstvo tvorí Johny Depp, Siena Miller alebo Dakota Johnson.

Hodnotenie podľa CSFD: 69%
Premiéra v kinách: 19.11.2015

Hry o život: Drozdajka 2 (Hunger Games: Mockingjay – Part 2, The)

Posledná časť hier o život nie je charakteristická len pre boj o holé životy členov frakcii. Budúcnosť obyvateľov Panemu je neistá. Partia odvážnych bojovníkov za svoju slobodu zosnová plán pomsty a pád impéria prezidenta Snowdena. Čo myslíte, podarí sa im to alebo budú len bábikami v rukách vyššieho vedenia? Do kín Vás pritiahne skvelá Jennifer Lawrence alebo presvedčivý Liam Hemsworth.

Hodnotenie podľa CSFD: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra v kinách: 19.11.2015

Stratení v Mníchove (Ztraceni v Mnichově)

Dramatická komédia z dielne českých susedov ponúkne recept na kvalitný politický škandál- papagáj Sir P, ktorý má neuveriteľných 90 rokov, mal kedysi politicky významného majiteľa. Naučil sa zopár škandalóznych prehlásení, ktoré nie sú pochuti určitým ľuďom a mohli by ohroziť ich úspešnú kariéru. Papagáj bol unesený a dostane sa do nesprávnych rúk. Dostanú sa na svetlo sveta a hlavne na verejnosť nechcené informácie alebo všetko sa zametie pod koberec? Záver Vás presvedčí o jednom alebo druhom.

Hodnotenie podľa CSFD: 69%
Premiéra v kinách: 12.11.2015

Foto: film Spectre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *