Zaujímavosti o intímnom živote, ktoré vás šokujú aj pobavia

Čo by ste mali vedieť o sexe? Uf, ťažko radiť, na to nech radšej príde každý sám, ideálne vlastnými skúsenosťami. Podujali sme ale na inú úlohu a pripravili sme pre vás súbor zaujímavostí, ktoré sa s ním spájajú. Príjemné čítanie :).

Zaujímavosti o intímnom živote, ktoré vás šokujú aj pobavia

Studené nohy = ťažšie dosiahnuteľný orgazmus?
Trápia vás studené nohy? Ak áno, ako ste na tom s orgazmom? Vieme, príliš intímna otázka. No nechceme od vás, aby ste sa s odpoveďou podelili do komentárov. Podľa vedeckých výskumov však ženy aj muži majúci studené nohy dosahujú orgazmus oveľa ťažšie ako ich horkokrvní súkmeňovci. Teplé ponožky na nohách vyriešili tento problém u viac ako 75% z nich!

Voniam vám váš partner? Dobré znamenie!
Starou pravdou je, že láska prechádza cez žalúdok. Už menej akceptovaným faktom ostáva, že aj vôňa partnera či partnerky má vo vzťahu dôležitú úlohu. Nie jahody či šampanské, ale vôňa mužského pižma predstavuje pre ženy naozajstné afrodiziakum! Navodzuje vzrušenie, zlepšuje náladu a pomáha činnosti metabolizmu. Lepšie ako cvičenie vo fitku!

Zopár číselných faktov o orgazme
Keď už je reč o orgazme, viete, že ten mužský trvá 6 sekúnd? Ženy sú na tom v tomto smere lepšie a orgazmus si môžu vychutnávať takmer 25 sekúnd! Avšak muži majú pri dosahovaní orgazmu údajne vyššiu úspešnosť – zakaždým ho dosiahne až 75%, kým u žien je to necelá tretina. Dlhší či kratší, po každom orgazme dochádza k totálnemu uvoľneniu tela aj mozgu. Dobrého býva spravidla málo, niekedy stačí len pár sekúnd.

Sex ako prirodzené liečivo pri bolestiach a nespavosti
Sex lieči? Podľa výskumov to tak je! Sexom sa dá údajne bojovať proti nespavosti, má vraj lepšie účinky ako válium. Pravidelný sex 4krát do týždňa údajne znižuje riziko mŕtvice až o 50%, v priemere si ho takto často ale dopraje len 7% párov. Vedecky dokázaný je tiež prínos ženského orgazmu na zníženie bolestí. A ak by ste si mali vybrať medzi 30 minútami na stepperi a 30 minútami horúceho sexu? Váš úsudok možno ovplyvní fakt, že pri oboch činnostiach spálite rovnaký počet (asi 200) kalórií za ten istý čas.

Orálny sex doprajú viac ženy svojim partnerom
Kto svojmu partnerovi či partnerke poskytuje častejšie orálny sex – ženy alebo muži? Predstavte si, že aj táto otázka bola predmetom seriózneho výskumu. A výsledok? Ženy sú údajne voči svojim partnerom v tomto smere oveľa otvorenejšie a orálny sex im poskytujú dvakrát viac. Žeby za to mohlo zloženie ejakulátu? Ten totiž obsahuje množstvo výživných látok ako bielkovín, vitamínu C, sodíka, vápnika alebo zinku. Ehm…

Výber partnera? Musí sa vedieť postarať o rodinu
Podľa čoho si ženy vyberajú partnerov? Záleží na tom, či nosia pánske motýliky alebo kravaty? Prvoradým motívom výberu je odhadovaná schopnosť zabezpečiť rodinu, takže pri výbere môžu zohrávať svoju úlohu partnerove ambície a samozrejme aj finančná situácia. Dôležitý je tiež zdravotný stav, o ktorom veľa napovie výzor muža.

Na dĺžke aj hrúbke si niektoré ženy zakladajú
Na dĺžke záleží, to je jasná vec pre viac ako 20% žien. Viac ako tretina si však zakladá aj na hrúbke penisu. Pritom najdlhší zmeraný penis presahoval dĺžku 48cm, čo je ďaleko za bežným priemerom. Ten predstavuje 6 až 10cm v pokojnom stave a 11 až 20 v stave stoporenia. Zaujímavosťou však je, že penisy menej obdarených pánov rastú pomerne viac v porovnaní s mužmi, ktorých pohlavné údy sú veľké aj v pokojnom stave.

Text a foto: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *