Výbava dnešných automobilov

Výbava dnešných automobilov je naozaj bohatá. Od automatickej klimatizácie , bluetooth zariadenia, parkovacích senzorov, tempomatu, navigácie s najrôznejšími doplnkami. Až po silný motor, optimálne kolesá, špeciálnu karosériu, dizajnové vylepšenia a mnohé iné prvky. Nie je vždy v možnostiach každého z nás vlastniť takéto prvotriedne kúsky. S trochou fantázie a dôvtipu si ale Vášho miláčika môžete vynoviť aj Vy. Pokiaľ ste zástancom adrenalínu a originality, tak športovejší vzhľad dodajú Vášmu autu deflektory. V ponuke a za bezkonkurenčnú cenu, na všetky typy áut. Na ich montáž nepotrebujete špeciálne požiadavky ani veľkú prax. Podľa dostupných návodov si z vášho auta práve vďaka nim vyrobíte vlastnú limitovanú verziu.

Výbava dnešných automobilov

Bezpečný komfort
Komfortný podvozok, nebadateľné prejazdy väčších nerovností a dokonalá výbava interiéru, to všetko predznačuje pohodlnú a bezpečnú jazdu po akejkoľvek vozovke. Doprajete si ale občas ostrejšiu jazdu a Vaše auto pritom nechcete zbytočne zaťažovať? Dobré brzdy sú optimálnou výbavou nie len rýchleho auta. Samozrejme nie len pred zimou nezaškodí dať si rovnomernosť brzdného účinku prekontrolovať, nie je to drahé a zdĺhavý proces. Nové brzdové kotúče Zimmermann v sebe spájajú ideálny kompromis brzdného účinku, dávkovania a odolnosti voči ich prehriatiu. Všetko potrebné na spokojnú jazdu je zaistené a ako vodič sa už môžete sťažovať maximálne tak na výhľad, ktorý však nie je vo Vašej réžii.

Vyšší výkon
Cena auta väčšinou zodpovedá jeho výbave. Pomocou dostupných produktov a doplnkových služieb ste si aj Vy vytvorili z Vášho auta novú a špičkovo vybavenú verziu. Je to asi to najlepšie, čo ste mohli urobiť, pretože nie len na oddychové jazdy, ale aj rodinné výlety sú takéto riešenia jednoznačne bezpečnejšie. Predsa len túžite po zvýšenom výkone? Použitím výfukov Supersprint ho určite dosiahnete. Ich prvotriedna kvalita a spracovanie, maximálne výkony a krásny zvuk, to je hlavná idea a talianska legenda v týchto produktoch. Vaše auto bude chválené nie len za vzhľad, ale aj dodatočnú výbavu, ktorú ste mu práve dopriali.

Text: PR, foto: podvozky-eibach.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *