Uspokojte si svoje základné potreby. Ste muž

Aj Maslowova pyramída ľudských potrieb vie, že sex je pre človeka nesmierne dôležitý. Preto je zaradený medzi tými najdôležitejšími potrebami ako jedenie, pitie či dýchanie. No nie každý muž má šťastie na partnerky. Môže to byť kvôli tomu, že je nesmelý, nemá čas alebo len nemá šťastie. Niektorí muži navštívia sexshop, iní skúsia zoznamku a niektorí to ani neriešia. Čo je chyba, pretože telo by nemalo byť ukrátené o základné fyziologické potreby.

Uspokojte si svoje základné potreby. Ste muž

Erotické hračky pre mužov
Znie vám to čudne? Nemusí. Áno, kedysi boli erotické pomôcky hlavne pre ženy, no dnes už kúpite erotické pomôcky pre mužov v takej miere ako tie ženské. Nafukovacie panny, umelé vagíny, tenga masturbátory či pumpy na penis. To všetko vám môže spríjemniť dlhé večery ale aj dni. Už prišla doba, kedy je čas zhodiť zábrany ľudskej sexuality a nehanbiť sa za ňu. Navštívte sexshop a kúpte si niečo, čím sa potešíte a uspokojíte svoje potreby.

Skúste erotickú zoznamku
Chcete cítiť teplo ženského tela? Skúste sex zoznamku. Miesto, kde neexistujú žiadne zábrany, kde sa nikto na nič nehrá a môžete tam nájsť spriaznenú ženu na sex. A keď sa na vás usmeje aj šťastie, bude to viac ako partner na sex. Možno to bude aj spriaznená duša. Je to miesto, kde nájdete ženy, ktoré nemajú čas na plnohodnotné vzťahy a chcú uspokojiť svoje potreby. Ženy, ktoré majú rady sex či ženy so zvrhlými túžbami, ktoré im môžete uspokojiť práve vy.

Aké sú výhody zoznamky?
Sedíte doma, ste úplne v pokoji a nič vás nevyrušuje. Nie je to ako keď sa chcete prihovoriť slečne v bare. Jeden panák na posilnenie, druhý, tretí a zrazu sa pozriete a objekt vašej túžby je preč. Môžete si nájsť pomocou filtra takú ženu, s ktorou si budete rozumieť aj ľudsky, nielen v posteli. Tiež nemusíte hľadať trápne výhovorky, ako sa niekoho zbaviť, stlačíte krížik na okne so správou a je po probléme. Navštívte zoznamku ešte dnes a nájdite si svoju sexuálnu partnerku, ktorá splní vaše túžby.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *