Koniec škvrnám na sedačkách! Hitom sú umývateľné látky

Nič nepokazí radosť z novej sedacej súpravy, gauča alebo kresla viac, ako neodstraniteľná škvrna. Tomu už však môže byť koniec. Stačí si pri výbere novej sedacej súpravy zvoliť tú, ktorá má prevedenie poťahu z umývateľnej látky. Pritom kvalitou spracovania a svojou priaznivou cenou na mt-nabytok.sk sa vyrovnajú bežným sedacím súpravám. Tieto umývateľné látky sú na dotyk rovnako príjemné a oceníte ich hlavne vtedy, keď na nich omylom niečo rozlejete alebo rozsypete. Za všetko budete vďačiť ich jednoduchej a nenáročnej údržbe.

Koniec škvrnám na sedačkách! Hitom sú umývateľné látky

Revolučná technológia
Umývateľné látky ako poťahový materiál sedacích súprav a kresiel sú novou a revolučnou technológiou medzi svetovými trendmi v interiérovom dizajne. Všetko s garanciou použitia kvalitných surovín pri výrobe s dôrazom na správny technologický postup so 100% zdravotnou nezávadnosťou s najprísnejším stupňom kontroly. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že látky sú pevné, pružné a maximálne odolné. Ich hladký a jemný povrch ani neprezradí, že ich hlavná vlastnosť je práve odolnosť. Jej špeciálne zloženie je pritom ohňovzdorné a nehorľavé.

Koniec škvrnám na sedačkách! Hitom sú umývateľné látky

Čistenie umývateľných látok
Zatiaľ čo bežné látky by už mali neodstraniteľnú škvrnu, pred ktorou by nepomohli ani čistiace prostriedky, pri umývateľných látkach postačí čistá, prípadne mydlová voda. Stačí sa držať pár krokov.

Krok #1: Pri väčších nečistotách, ako je napríklad kečup alebo jogurt, odstráňte jeho časti lyžičkou. Následne stačí odsať zvyšky nečistoty alebo tekutiny papierovou utierkou.
Krok #2: Nalejte na miesto menšie množstvo čistej, prípadne mydlovej vody.
Krok #3: Zotierajte krúživými pohybmi papierovou utierkou alebo savým uterákom.
Krok #4: Čisté miesto stačí nechať vyschnúť. Ak ostala nejaká nečistota, zopakujte postup znovu krok po kroku.

Umývateľné látky sú jednoznačne hitom pri nových trendoch v interiérovom dizajne. Moderné umývateľné sedacie súpravy a umývateľné kreslá už nie sú len snom každej gazdinky. Svojou dostupnosťou a priaznivou cenou môžu tvoriť súčasť aj vašej modernej domácnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *