Smartfóny nám pomáhajú. Prečo nepomôžeme aj my im?

Smartfóny sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Niektorí sú z toho sklamaní, prekáža im to, že ľudia na zástavke, vo vlaku či v MHD pozerajú na displej svojho telefónu. Sú sklamaní z toho, že sa nerozprávajú s neznámymi ľuďmi o počasí, o politike, o tých najzbytočnejších rečiach na svete, ktoré len s cudzími ľuďmi môžete viesť a radšej sa venujú telefónu. Neuvedomujú si, že tí „zlí smartfónisti“ komunikujú s niekým, na kom im záleží oveľa viac ako na náhodnom okoloidúcom.

Smartfóny nám pomáhajú. Prečo nepomôžeme aj my im?

Výhody smartfónov
Chytré telefóny sú neoceniteľným pomocníkom, niektorí v nich majú pojazdnú kanceláriu a počas cesty do sídla firmy dokážu urobiť kopec práce. Iných spájajú so svojou rodinou, keď sú odcestovaní na druhom konci sveta a vďaka internetovému pripojeniu sa môžu nielen počuť, ale aj vidieť. Ďalší si vďaka smartfónom založili účet na Instagrame a ich fotky zbožňujú tisíce ľudí. Chytré telefóny však môžu byť ešte lepšie – vďaka gadgetom.

Otravuje vás nosenie dvoch mobilov?
Dnes je bežnou praxou, že veľa zamestnancov má svoj súkromný a zároveň služobný mobil. A tak všade nosia dva telefóny a to je pre nich peklo – jeden niekde zabúdajú, keď niekto volá, nevedia, ktorý majú zodvihnúť, dvojnásobná starostlivosť pri nabíjaní baterky. Jednoducho zlo. Aj preto výrobcovia vymysleli dual SIM mobily, vďaka ktorým budete môcť nosiť jeden telefón, v ktorom budete mať dve SIM karty. Jednoduché a ideálne riešenie.

Zelenú farbu na baterke už ani nepoznáte?
Nadnesene sa dá povedať, že medzi najčastejšie problémy bežného dňa patrí vybitá batéria na mobile. Čo je pre niektorých, ktorí majú zo smartfónu urobenú kanceláriu, veľký problém. Pretože hľadať nabíjačku v MHD, pri čakaní na letisku alebo na zástavke, je celkom veľký problém. Skúste externé batérie pre mobily, ktoré na jeden cyklus zvládnu aj 12 nabití vášho mobilného telefónu. A to je už celkom dosť, čo poviete?

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *