Oslávte Silvester v Tatrách. Čo na vás čaká?

Už začína opäť to ročné obdobie, keď sa v partii, medzi kamarátmi, nehovorí o ničom inom ako o tom, kde budete tráviť Silvester. Je to podobné, ako keď sa vás začiatkom júna každý pýta, kde idete na dovolenku a vy neviete. Neviete, kde budete tráviť Silvester a nemáte žiadnu uspokojujúcu odpoveď. Jediné, čo viete, že chcete vypadnúť z mesta, ďaleko preč od hlučných petárd, preplnených podnikov a námestí a rozbitých fliaš od šampanského ukrytých v snehu. Čo by ste povedali na Silvester v Tatrách?

Európska spoločnosť vám otvára nové príležitosti

Na Slovensku sa už vyššie silvestrovať nedá
Keď vítať nový rok v takom čarovnom prostredí, akým je naše najvyššie pohorie, čo by ste povedali na niečo výnimočné? Sliezsky dom, horský hotel v Tatrách, ktorý je postavený zo všetkých hotelov najvyššie. Neuveriteľná výška 1670 m.n.m. robí zo Sliezskeho domu najvyššie postavený hotel na Slovensku a to rovno pod Gerlachovským štítom a pri Velickom plese. A aký program si tu pre vás pripravili na vítanie Nového roku?

Silvestrovský program
Veľkou výhodou je, že sa sami rozhodnete, či do tohto vysokohorského prostredia prídete už 30. decembra alebo až na Silvestra. Stíhate aj skorší dátum? Pripravte sa na privítaciu večeru a večer s horským vodcom. Nebojte sa, nebudete si musieť nasadiť nočné videnie a vystúpiť na Gerlach, budú to „len“ príhody, pri ktorých vám bude behať mráz po chrbte. Nasledujúci deň si budete môcť užiť prechádzku v okolí a pripraviť sa na večer – zahrá vám DJ, zahrá vám živá hudba, bude jedlo, bude zábava, bude dobre. Pripravte sa však na to, že menu bude jeden veľký gastrozážitok.

Ako na nový rok, tak po celý rok
Poznáte toto miliónkrát prevarené klišé? V Sliezskom dome budete chcieť, aby sa stalo skutočnosťou. Pretože po silvestrovskej párty budete robiť veľké nič. Iba oddychovať. Hučať bude iba vo voda vo vírivke a nie vaša hlava. Wellness centrum s výhľadom na krásne Velické pleso a ďalší večer s horským vodcom. A posledný deň vášho pobytu? Rozlúčka vo veľkom – pravá slovenská zabíjačka so všetkými špecialitami, ktoré k tomu patria. Takto vyzerá Silvester v Tatrách, keď sa rozhodnete pre Sliezsky dom. Tak trochu raj. Tak trochu dosť.

Text: PR, foto: ilustračné (flickr.com)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *