Okúste tvrdý chlieb kamionistu s bezplatným simulátorom Euro Truck Simulator 2

Simulačné hry sa snažia čo najviac priblížiť k realite a ponúknuť tak pocit, že nejde len o hru. Tento simulátor, Euro Truck Simulator 2 (ets 2) , ale aj mnohé ďalšie auto hry a hry zadarmo môžete bezplatne nájsť na webe stiahnut.sk.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Tento skvelý simulátor, od českých vývojárov, vďaka svojej v poradí druhej verzii ponúka viac realistický život vodiča, odstraňuje chyby predošlej verzie a tešiť sa môžete aj na mnohé skvelé novinky.

Euro Truck Simulator 2

Ako prvé vás hra zaujme naozaj prepracovanou grafikou s detailne prepracovanými vozidlami. Teraz vďaka licencii už v skutočných trakoch, nielen v bezmenných napodobeninách. Spomenúť určite treba aj vylepšené fyzické vlastnosti, prepracované okolité prostredie ako mestá, ich cesty, ale aj všade prítomné počasie. Ciest je tiež viac, no sprevádzať nimi vás bude GPS navigácia. Demo verzia je neobmedzená a úplne zadarmo, ak sa vám hra zapáči rovnako ako nám, môžete si k nej dokúpiť kľúč a aktivovať si jej plnú verziu.

Euro Truck Simulator 2 v demo verzii zadarmo na stiahnutie

Rozšírte možnosti hry pomocou módov

Chcete viac zábavy pri hraní? Euro Truck Simulator 2 vám ponúka množstvo módov (ets 2 mods), ktoré si môžete stiahnuť úplne zadarmo. Vyskúšajte rozšírenia v podobe módov a rozšírte možnosti tohto herného simulátora.

Vynovte a vylepšite si interiéry
Ako vodič trávite najviac času v interiéry vozidla, tak prečo si ho nevylepšiť? Aj keď pôvodné sú rozhodne dostačujúcej kvality, vďaka módom zadarmo, môžu byť oveľa prepracovanejšie.

Euro Truck Simulator 2

Rozšírte si mapy a to nielen v GPS
Spoznávajte úplne nové cesty a mapy! Stiahnite si mód pre Taliansko či Rusko a objavujte, čo si pre vás tvorcovia módov nachystali.

Realistickejšie vlastnosti, zvuky a detaily?
Realistické zvuky klaksónov, padajúceho dažďa, streamovanie vášho obľúbeného rádia priamo do vášho virtuálneho vozidla, lepšie textúry ciest, ale aj mnohé ďalšie módy.

Multiplayer mód
Vďaka Euro Truck Simulator 2 multiplayer (ets 2 multiplayer) sa obratom simulátor stáva oveľa viac realistickým. To všetko, ale aj veľa ďalšieho, pre všetkých úplne zadarmo.

Rozšírenia pre Euro Truck Simulator 2 zadarmo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *