Nové SUV – Opel Grandland

Rozhodli ste sa vymeniť staré auto za nové? Ešte pred tým, ak sa rozhodnete navštíviť predajňu, je nutné ujasniť si účel, ku ktorému budete vozidlo využívať, celkové náklady akými je spotreba či povinné ručenie, ale i požiadavky na výbavu automobilu. Samozrejme, že rozhodujúcim faktorom je pre väčšinu z nás cena i značka, čo môže pri výbere taktiež zohľadniť rolu. Čo by ste však povedali na nový SUV Opel Grandland, ktorý si už stihlo zamilovať množstvo spokojných vodičov?

Nové SUV - Opel Grandland
Nové SUV – Opel Grandland (Foto: mah.sk)

Špičkové funkcie, ktoré ponúka nový Opel Grandland!

Ak hľadáte športové vozidlo v kombinácií s dobrodružným duchom, Opel Grandland je presne to, čo splní aj vaše očakávania! Zvýšená poloha sedadiel, moderné a dynamické línie či offroad vzhľad sú len niektoré prednosti, ktoré vás očaria už od prvého momentu. Prvotriedne pneumatiky zaručujú špičkovú trakciu na rozličných povrchoch, avšak s ohľadom na vašu bezpečnosť. Tešiť sa tiež môžete na tempomat, ktorý oceníte najmä na dlhých tratiach. Veď komu by sa chcelo mať tri hodiny vkuse nohy na pedáloch, však? Premyslená funkcia núdzového brzdenia dokáže v mnohých prípadoch zachrániť život, a to už rozhodne stojí za to, no nie? Parkovací automat je samozrejmosťou, čo môže v mnohých situáciách uľahčiť parkovanie, najmä v prípade, že patríte medzi menej skúsených vodičov.

Pre milovníkov priestoru

Ak patríte medzi milovníkov priestoru, crossover Opel Crossland splní všetko to, po čom ste doposiaľ túžili. Vysoká bezpečnosť a dostatok priestoru, ktorý ocení nielen vodič, ale každý pasažier, ba dokonca maximálny komfort či špičkové ekonomické a jazdné výhody. Áno, presne tieto vlastnosti nesie so sebou vozidlo Crossland, ktorý je ideálny najmä na jazdu po meste.

Už viac nečakajte!

Ak sa vám však nechce čakať a automobil potrebujete prakticky okamžite, žiadny problém. Predvádzacie vozidlá sú k dispozícií pre všetkých netrpezlivých vodičov, ktorí veľmi dobre vedia, že bezpečné a spoľahlivé vozidlá renomovanej značky sú kľúčom k bezstarostnej jazde plnej zážitkov!

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *