Návod na verného muža

žena a mužMáte krásneho a milujúceho muža po svojom boku? Mávate občas obavy, že prídete o svoju lásku? Prestaňte s paranoidnými myšlienkami a radšej popracujte na vašom vzťahu. Tak ako v práci, tak aj vzťah je o neustálom snažení a osobnom rozvíjaní sa. Možno si myslíte, že svojho muža poznáte na sto percent, ale to ste na veľkom omyle! Vždy je čo objavovať a vždy je niečo, čomu sa treba občas aj prispôsobiť alebo tolerovať. Kompromisy sú nutnosťou vzájomného partnerstva, tak nezabúdajte na tieto ženské chybičky, ktoré tak vašim partnerom doslova lezú na nervy. Chcete mať verného muža a byť spokojná do konca svojho života? Skúste sa uvoľniť a inšpirujte sa jednotlivými bodmi, ktoré vám ponúkam. Nesnažte sa nasilu zmeniť, ale skúste sa prirodzene a postupne premeniť na ženu snov.

Prirodzene nedostupná
Začiatky vzťahov bývajú ostýchavé a opatrné, čo dáva obom zaľúbeným čas na dostatočné spoznávanie sa. Ak patríte medzi ženské stíhačky, tak rýchlo uberte z plynu, pretože takéto správanie muži neznášajú. Vzťahy sa majú budovať na pevných základoch, pretože od nich závisí ich trvanie. Takisto dajte priestor mužom na realizáciu. Potrebujú mať pocit mužskosti ako chlapi, ktorí chcú dobiť srdce tej najmilšej, najkrajšej a najfantastickejšej žene na svete. Ak urobíte všetku prácu za neho, nečakajte zázraky v podobne zlatého snubného prsteňa. Takéto ženy zväčšia využijú a pošlú kade ľahšie. Ak nechcete byť ďalšia do jeho zoznamu, dajte svojmu partnerovi pocítiť, aká ste vzácna. Nie je jediný chlap na svete a takúto výnimočnú ženu môžu mať len tí najsprávnejší.

S úsmevom na tvári
Každý chlap sníva o pohode, tak mu ju poskytnite. Keď prichádza vynervovaný z práce a vy naňho spustite vaše emočné výlevy, len ho zbytočne odstrašíte. Muži túžia po komforte a vyrovnanosti, preto sa snažte svoje emócie držať na uzde. Problémy sa majú riešiť, ale verím, že to dokážete aj s úsmevom na tvári. Večne smutné a depresívne ženy sú odpudzovačom nie len pre mužov, ale aj pre akýchkoľvek vašich priateľov. Chceli by ste tráviť svoj voľný čas pri človeku, ktorý vám odoberá energiu? Tak to istotne nie! Skúste sa nadýchnuť, vydýchnuť a vyprázdnite všetky negatívne myšlienky z hlavy. Oveľa ľahšie sa vám aj vášmu partnerovi bude dýchať v spoločnej domácnosti.

Akčná žena
Milujete prekvapenia? Verte, že aj váš partner, preto naberte odvahy a dravosti, a vymyslíte niečo bláznivé. Nemusíte stále čakať, pokým partner zavelí, ale buďte občas kapitánom aj vy. Muži neznášajú ženy bez názoru, a takisto prehnanú nerozhodnosť. Upustite trošku z fantázie a vymyslíte dobrodružný, no zároveň romantický víkendový deň pre svojho milého. Vy najlepšie poznáte svojho partnera a viete, čo miluje a po čom neustále túži. Nie len chlapi by mali byť pozorní, ale aj ženy. Vedzte, že si váš partner bude vážiť odvahu, nápady a zanietenosť, ktorú ste do príprav vložili. Máte však obavy, že vás odbije rôznymi výhovorkami? Teraz je všetko vo vašich rukách a ukážte mu, aká ste šikovná, chytrá a milujúca žena. Prekvapenie plánujte vždy vo vašom spoločnom voľnom čase a počas pokojnej atmosféry. Váš miláčik vás nielenže neodmietne, ale poďakuje sa vám tými najpríjemnejšími spôsobmi.

Ženské záležitosti bokom
Neviete, čo si dnes obliecť na seba? Pohádali ste sa s kamarátkou kvôli totálnym banálnostiam? Prosím vás, nezaťažujte týmto svojich partnerov. Chlapi sa vyhýbajú ženám, ktoré riešia každú hlúposť sveta. Buďte samostatné a rozhodné. Hádam nie ste malé deti, ktoré potrebujú mať neustále vedľa seba svojho ocka, ktorý im vždy pomôže. To nie! Tieto časy sú už minulosťou. Snažte sa svoje ženské záležitosti riešiť sama alebo s blízkou priateľkou a vážne problémy si odložte pre partnera. Muži chcú riešiť skutočné problémy a nie klebety či závistlivé ženské reči.

Vášnivá a romantická
Máte kvalitný sexuálny vzťah? Ak nie, môžete mať veľký problém. Nejeden rozchod stroskotal na týchto sexuálnych krízach v posteli. Milovanie je súčasť života, tak prečo si ju nespestriť a nepotešiť svojho muža? Ak patríte medzi tie hanblivé a erotické pomôcky sú pre vás tabu, budete to mať o niečo ťažšie. Muži radi experimentujú a skúšajú nové veci. Stereotyp môže udupať váš vzťah až pod zem, tak sa odviažte a vyskúšajte vibrátory, ktoré ho oživia a skvalitnia. Stávajú sa nie len prostriedkom vzrušenia u mužov či žien, ale dokonca sú liekom na rôzne zdravotné ženské a mužské problémy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *