5 dôvodov, prečo mať kondóm

kondómSte „single“ alebo šťastne zadaný? Nech patríte do akejkoľvek skupiny, vždy dbajte na ochranu. Chcete si dopriať vášnivé milovanie s krásnou blondínkou? Tak by mala byť u vás antikoncepcia na prvom mieste. V poslednom období sa prerušovaná súlož teší veľkej obľube. Stáva sa častým spôsobom ochrany pred neželaným počatím najmä u mladých párov. Nečudo, že majú do pol roka vystrojenú svadbu, keď volia takýto nezodpovedný prístup nie len k svojmu telu, ale aj k svojmu životu a blízkemu okoliu. Jednou z účinnou formou antikoncepcie sú kondómy, ktoré sú mnohými ľuďmi milované, no zároveň aj nenávidené. Tak prečo použiť kondóm? Ponúkam vám pár dôvodov ako si užiť kvalitný a bezpečný sex vďaka tejto ochrane.

Chráň si svoje telo
Za celý svoj život môžete vystriedať mnoho sexuálnych partnerov, ale svoje telo už nikdy nevymeníte. Vaše telo tu bude počas cele vašej existencie a je už len na vás, v akom stave ho necháte. Určite nikto z vás netúži chytiť pohlavné choroby od krásnej neznámej a trápiť sa tak nasledujúcich pár týždňov až mesiacov. Syfilis, kvapavka či genitálny herpes nie sú jediní strašiaci, ktorí na vás číhajú. Smrteľné ochorenie akým je AIDS môže postretnúť každého z nás, ak si nedáme na seba väčší pozor. Je pravda, že pri sexi príťažlivých ženských telách sa nám rozumy zastavujú, ale nie ste malí chlapci, ktorí sa nevedia hádam ovládať! Kondómy patria medzi mála foriem antikoncepcií, ktoré vás dokážu ochrániť pred takýmito nemilými prekvapeniami. Buďte zodpovední muži, ktorí si užijú dráždivé milovanie bez akýchkoľvek nástrah. Použite kondómy, ktoré sa postarajú o vaše zdravie.

Vyhnite sa predčasným záväzkom
Túžite po rodinke alebo si chcete dopriať ešte slobody a voľnosti? Ak netúžite po predčasných záväzkoch, použite kondómy. Nielenže sa vyhnete pohlavným chorobám, ale aj nečakanému tehotenstvu vašej partnerky. Aby sme si povedali na rovinu. Žiadna antikoncepcia nie je stopercentná. Takisto pri ich nasadzovaní treba dbať na to, aby nedošlo k ich poškodeniu či nesprávnemu navliekaniu. Ak si nie ste istí, ako sa má správne použiť kondóm, na stránke sexom.sk máte vysvetlený celý postup až do bodky. Radšej buďte dobre informovaní, pretože plakať už nad rozliatym mliekom vám nepomôže.

Vzrušujúce tvary
Pre niektorých mužov sú kondómy zabíjači sexuálnej túžby, pretože mnohokrát ich pociťujú počas celého milostného aktu. Máte pocit, že sú kondómy absolútne zbytočné? Tak teraz vás vyvediem z omylu. Je mnoho druhov prezervatívov rôznych veľkostí či tvarov, ktoré vám dokážu zvýšiť citlivosť, a tak zabezpečiť vyššiu kvalitu uspokojenia. Existujú dráždivé či vrubkované kondómy, ktoré sú zdrsnené drobnými výstupkami a vrúbkami pre intenzívnejší sexuálny zážitok. Využite tieto ich funkcie a rýchlo si ich zamilujete vy aj vaša partnerka.

Letné prekvapenie
O pohlavných chorobách sme čo to už počuli, ale čo tak kvasinkové infekcie? Asi sú vám dobre známe, pretože si ich zažila takmer už každá jedna žena. Letné obdobie je výborný čas, kedy dochádza k premnoženiu baktérií a vzniku tak nepríjemných kvasiniek. Medzi ich bežné sprievodné javy patrí pálenie, svrbenie či nepríjemné výtoky bieleho sfarbenia. V takomto prípade je nutné vyhľadať gynekológa, ktorý vašim partnerkám predpíše tabletky a vhodné mastičky. Ak aj vy nechcete stráviť dni s týmito infekciami, tak pri každom pohlavnom styku použite kondómy. Takisto by sa vaše ženy mali vyhnúť kúpaliskách, saunám, prejedaniu sa sladkostí či pitiu alkoholu. V takomto prípade je celková liečba efektívnejšia a má rýchlejší spád.

Ultratenké kondómy pre vaše psychické zdravie
Už aj vás trápia kondómy? Neviete si na ne zvyknúť a neustále ich pociťujete počas milovania? Riešenie sa našlo aj na tento váš problém. Ultratenké kondómy sú určené pre pánov, ktorí sú citlivejší a pociťujú ich ako záťaž. Depresívny a zúfalý postoj nikdy nikomu nepomohol, ale práve naopak. Upokojte sa a vyskúšajte túto alternatívu, ktorá sa stane pre vás vykúpením. Tieto prezervatívy vám pri sexuálnych radovánkach s partnerkou doprajú dostatok komfortu a voľnosti, po akom túžite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *