Naše tipy na filmové novinky mesiaca júl 2015

Aj keď je leto a všetci si užívajú dni voľna, pre naše kiná to neplatí. Aj v júli sme si pre vás pripravili výber tých najlepších filmov, kvôli ktorým sa oplatí vystáť radu a oželieť jeden deň na kúpalisku. Veď predsa, aj taká klimatizovaná kinosála nie je najhoršia v týchto pekelných horúčavách.

Terminator-Genisys

Terminator: Genisys

Opäť na scénu prichádza Arnold Schwarzenegger ako Terminátor – stroj na zabíjanie s ľudskými rysmi, ktorý sa má vydať do minulosti.

CSFD hodnotí: 71%
Premiéra: 9.7.2015

Magic Mike XXL

Už sú to tri roky, čo Mike skončil so svojím povolaním striptéra. Aj ostatní Králi Tampy sa rozhodli urobiť rovnaký krok. Ale ešte predtým než sa definitívne rozlúčia s touto profesiou, ukončia ju posledným veľkolepým predstavením na Myrtle Beach.

CSFD hodnotí: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra: 16.7.2015

Macík 2 (Ted 2)

Opäť sa vracia obľúbený Ted. Už mu nestačí, že pije fajčí a naháňa ženy. Najnovšie si vzal do hlavy, že spolu so svojou priateľkou Tami-Lynn budú mať dieťa. Prirodzene to nie je možné a tak sa rozhodnú pre umelé oplodnenie. Zákony im však neprajú a tak sa vydajú na bláznivú jazdu za splnením svojho sna. V hlavných úlohách Mark Walhber a Amanda Seyfried.

CSFD hodnotí: 83%
Premiéra: 2.7.2015

Navždy mladá (The age of Adaline)

Adaline Bowmanová sa narodila na začiatku dvadsiateho storočia. Ako 29-ročná utrpela nehoda vďaka, ktorej prestala starnúť. V hlavnej úlohe sa predstaví Blake Lively.

Premiéra: 2.7.2015
ČSFD hodnotí: 75%

Papierové mestá (Paper towns)

Po úspešnom filme Na vine sú hviezdy prichádza do kín opäť príbeh z pera Johna Greena plný záhad a vzrušenia. V jednej z hlavných úloh sa vo filme predstaví topmodelka Cara Delevigne.

CSFD hodnotí: zatiaľ bez hodnotenia
Premiéra: 23.7.2015

Uvedené hodnotenie sú k dátumu 7.7.2015

Foto: YouTube – film Terminator: Genisys

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *