Maximálne uspokojenie vašej partnerky je už jednoduchšie

Viete, ako sa charakterizuje erektilná dysfunkcia? V bežnom živote sa tento problém pomenúva zlyhaním. Ide o dlhodobejšiu neschopnosť udržať erekciu postačujúcu pre pohlavný styk. Niekedy sa môže označovať aj ako impotencia.

Maximálne uspokojenie vašej partnerky je už jednoduchšie
Maximálne uspokojenie vašej partnerky je už jednoduchšie (Zdroj: merlix.sk)

Dôležitá je ale skutočnosť, že dnes máte možnosť tieto nepríjemné situácie riešiť bez vedľajších účinkov a bez toho, aby ste na to minuli všetky svoje investície. Neinvazívna metóda v podobe špeciálnych podporných prostriedkov, ktorými sú účinné tabletky na erekciu.

Čo spôsobuje vznik takejto dysfunkcie?
Aby ste sa vedeli vyvarovať faktorom, ktoré spôsobujú vznik tejto sexuálnej poruchy, musíte ich najskôr spoznať.

Môžu to byť podmienky, ktoré vedú k problémom s nervovým systémom, ako je poranenie miechy, cukrovka alebo mŕtvica, ktoré ste možno v minulosti prekonali.

Hormonálna nerovnováha, ako je nízka hladina testosterónu, vysoký prolaktín alebo porucha štítnej žľazy.

Zdravotné stavy, ktoré znižujú prietok krvi, ako je vysoký krvný tlak a arterioskleróza, roztrúsená skleróza alebo Parkinsonova choroba. Lieky na liečbu depresie a vysokého krvného tlaku a zranenie semenníkov.

Viagra a Kamagra
Samozrejme, že pod vznik dysfunkcie sa toho podpisuje viac. Zdravotný štýl, obezita, fajčenie a nadmerná konzumácia alkoholu. Vek je tiež veľmi rozhodujúcim faktorom, ale aj v takýchto prípadoch vám môže pomôcť Kamagra. Jej získanie legálnou cestou bude ale v našich podmienkach asi dosť ťažké, preto si môžete vybrať iné prípravky, ktoré sa o rozšírenie ciev a dostatočné prekrvenie postarajú takmer rovnako. V podstate by sa dala Kamagra prirovnať k Viagre.

Iné možnosti a riešenia
Využiť sa dajú aj špeciálne vákuové pumpy, ktoré pracujú na princípe tlakového čerpadla. Je to trubica, ktorá sa umiestnení na penis. Ručné čerpadlo je pripojené k trubici a pôsobí ako vákuum, čo môže pomôcť zvýšiť tok krvi do penisu.

Terapia v podobe psychologickej poradne, ktorá rieši problémy vo vzťahoch. Aj tie sa môžu podpísať pod vznik erektilnej dysfunkcie.

Poslednou možnosťou je asi chirurgický zákrok, ktorý by ste ale mali dôkladne zvážiť. Takýto zásah môže ovplyvniť iné časti vášho organizmu. Oveľa príjemnejšia je cesta zmeny životného štýlu, ktorým sa dopracujete k lepším výsledkom vo všetkých oblastiach vášho života.

Text: PR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *